Już jest: nowa kolekcja WITTCHEN pod hasłem CITY VIBES. W tym sezonie mamy dla Ciebie miejski look i zdecydowane, nowoczesne kroje. Czas na mocne uderzenie kolekcji jesień—zima 2021/22!

Najnowsza kolekcja WITTCHEN na sezon jesień—zima 2021/2022 nosi nazwę CITY VIBES i inspiruje się zawrotnym tempem życia metropolii, która nigdy nie śpi. Daj się jej porwać, nie oglądając się ani chwili.

WITTCHEN kolekcja jesień-zima 2021/22
WITTCHEN kolekcja jesień-zima 2021/22

Nowości w WITTCHEN: zbuntowana ulica

Wśród nowości kolekcji CITY VIBES znajdziesz kroje pasujące do miejskiego życia: masywne podeszwy butów, dźwięczące przy torebkach łańcuchy, lśniące płaszcze, plecionki, torby przeskalowane do rozmiaru mikro albo maksi. Pastele zamykamy w szafie – w tym sezonie zobaczysz u nas sporo czerni, brązu, fioletu i burgundu przełamanych kolorem wielbłądziej wełny. Projekty najnowszych modeli inspirują się ulicą i młodzieńczym buntem.

CITY VIBES
CITY VIBES

Klasycznie i alternatywnie

Na jesień i zimę 2021/22 proponujemy nowoczesne ujęcie lubianych modeli. Jeśli mokasyny, to dalekie od tradycyjnych – na grubej podeszwie i z akrylowym łańcuchem. Jeśli monogram, to nie tylko na torebce, lecz również na cholewce buta. Pikowania znane z puchówek i płaszczy w tym sezonie zdobią również torby. A jeśli masz ochotę na alternatywę dla klasycznych toreb, może przepasać się nerką lub zawiesić na szyi mikrosaszetkę.

Nowa kolekcja WITTCHEN x Berlin
Nowa kolekcja WITTCHEN x Berlin

Kolekcja dla indywidualistów

Kobieta i mężczyzna WITTCHEN to indywidualiści, którzy nie próbują się nikomu przypodobać ani dopasować do przyjętych kanonów. Wybierają to, co pasuje do ich stylu życia, i nade wszystko cenią swobodę wyboru. Dlatego wiele produktów ma kilka funkcji: saszetka zmienia się w torbę na ramię, a odpinany brelok okazuje poręcznym etui. Każdy indywidualista i indywidualistka znajdzie u nas idealnie pasujący do swoich potrzeb produkt: czy to buty, czy odzież, czy walizki, czy wreszcie torby lub dodatki.

WITTCHEN jesień-zima 2021/22
WITTCHEN jesień-zima 2021/22

Nowości na jesień – przymierz już teraz!

Już teraz zajrzyj do sklepu internetowego lub swojego ulubionego salonu WITTCHEN po nowości z kolekcji CITY VIBES. Zwróć uwagę na przykład na krótkie ekofuterko, lakierowany kuferek, glany czy jedwabny szal. Pamiętaj jednak, że nowości będą pojawiały się w sklepach stopniowo. Dlatego trzymaj rękę na pulsie i zaglądaj do nas regularnie, żeby niczego nie przeoczyć.

 

Śledź nową kolekcję na naszym Instagramie.