Szanowni Klienci, w związku z czasowym zamknięciem salonów WITTCHEN w Centrach Handlowych od dnia 20 marca 2021 r., firma WITTCHEN informuje,
    że wydłuża dotychczasowe terminy zwrotu, wymiany i składania reklamacji w zakresie zakupionych produktów o czas zamknięcia sklepów firmowych.

    Szanowni Klienci, w związku z czasowym zamknięciem salonów WITTCHEN
    w Centrach Handlowych od dnia 20 marca 2021 r., firma WITTCHEN
    informuje, że wydłuża dotychczasowe terminy zwrotu, wymiany
    i składania reklamacji w zakresie zakupionych produktów o czas
    zamknięcia sklepów firmowych.

    Czerwone szale, chusty i apaszki damskie

    Produktów na stronie: 8

    Czerwone szale, chusty i apaszki damskie

    Czerwone szale, chusty i apaszki damskie są od wielu lat atrybutem szykownych kobiet i nigdy nie wychodzą z mody. Chcesz zainwestować w klasyczne dodatki, które będziesz mogła nosić przez wiele lat? Nie boisz się odważnych barw, a może wolisz intensywne akcenty przełamane bardziej stosowanymi detalami kolorystycznymi? Projektanci Wittchen zadbali o każdy szczegół, żebyś mogła cieszyć się eleganckimi dodatkami stworzonymi z myślą o Twoich indywidualnych potrzebach. Szale, chusty i apaszki damskie w odcieniach czerwieni co sezon królują na wybiegach światowych kreatorów mody i dyktują trendy uliczne. Zainspiruj się dodatkami dostępnymi w ofercie sklepu internetowego Wittchen i już teraz zamów wybrane produkty – oferujemy również fioletowe szale, chusty i apaszki damskie!

    Stylowe dodatki z wysokogatunkowych materiałów

    Symbolem marki Wittchen jest dbałość o najdrobniejszy szczegół projektów, staranne wykonanie, a także wysokiej jakości materiały użyte do produkcji. Nie inaczej jest w przypadku damskich dodatków – czerwone szale, chusty i apaszki damskie wykonane są między innymi ze szlachetnego jedwabiu, który charakteryzuje się pięknym połyskiem, jest miękki i przyjemny w dotyku, a także hipoalergiczny. Dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego produkty jedwabne oznaczona są specjalnym znakiem najwyższej jakości – King Silk, który świadczy o doskonałych właściwościach materiału. Wiele chust i apaszek, które mamy w sprzedaży jest wykończonych specjalną techniką ręcznego rolowania brzegu.
    Nowość
    Kod produktu: 93-7D-S01-45
    129,90 zł
    Załaduj więcej produktów
    0
    Zamknij
    Porównaj produkty ()