79.92 Wittchen Wittchen Portfele https://static.wittchen.com/zdjecia/portfel-young-1-89-1Y-551-X1/lightbox_1000x935/5da42d1a2dee0.jpg
    4.4 ( 21 opinii)

    Portfel

    Kod produktu: 89-1Y-551-X2
    Portfel damski z kolekcji Young

    Portfel damski przypadnie do gustu wszystkim wielbicielkom metalicznych odcieni i wężowych motywów. Model uszyto z poliuretanu, który przyciąga uwagę kontrastowym zestawieniem matu z połyskiem. Na wyjątkowy design zgodny z najświeższymi trendami składają się: wzór zwierzęcy oraz metalowe akcentyAkcesorium występuje w dwóch nowoczesnych odsłonach kolorystycznych: szaro-srebrnej oraz multikolorowej.


    • bardzo odporny na zarysowania portfel damski wykonany z najwyższej jakości skóry ekologicznej;
    • wymiary: 10,5 cm x 17 cm;
    • dodatkowo pomieści dowód rejestracyjny.

    Model posiada:

              - miejsce na bilon zamykane na suwak;
              - 4 przegródki na karty kredytowe;
              - 2 kieszenie na banknoty;
              - 4 kieszenie, w tym jedna zamykana na suwak.
        

    Informacje dodatkowe

    Ocena produktu: 4.4 / 5.0
    5.0 / 5.0
    Zweryfikowana opinia TrustMate
    Zamek łączący dwie części portfela jest bardzo trwały. Świetnie wykonana praca, serdecznie polecam firmę Wittchen. Portfel wygląda bardzo porządnie. Bardzo ładny kolor i prosta forma zdecydowanie na plus. Polecam. Zaskakująco proste, ale tym samym mądre rozmieszczenie portfela. Serdecznie polecam, produkt jest świetny. Jest na tyle mały, że w ogóle nie czuć go w kieszeni. Świetny portfel i do tego wiele mieści.
    5.0 / 5.0
    Zweryfikowana opinia TrustMate
    Jest fantastyczny. Przepiękne kolory. Rozmiar idealny. Polecam
    5.0 / 5.0
    Zweryfikowana opinia TrustMate
    Bardzo dobre wykonanie! Na portfelu nie pojawiają się rysy, zagięcia czy inne oznaki zużycia. Portfel jest fantastyczny! 10/10, ponieważ jego design jest na wysokim poziomie.
    3.0 / 5.0
    Zweryfikowana opinia TrustMate
    Szybka dostawa,nie dpowiada mi zbyt mala kieszen na monety,a konkretnie za krotki zamek -ciężko wydostac z niej monety.Reszta ok
    5.0 / 5.0
    Zweryfikowana opinia TrustMate
    Sporo miejsca na banknoty. Łatwo zmieścić też inne, większe banktony niż złotówki. Dzięki temu nie niszczą się one.Pięknie zaprojektowany portfel. Klasa! Świetny kolor skóry. Jest on na tyle neutralny, że pasuje on do reszty akcesoriów. Świetnie wykonany portfel. Skóra z najwyższej półki, przegródki się ledwo zużywają. Długo mi posłuży. Portfele innej marki nie wytrzymałyby tak długo jak ten Wittchena. Fantastyczna robota Zamek łączący dwie części portfela jest bardzo trwały. Świetnie wykonana praca, serdecznie polecam firmę Wittchen. Super jakość portfela! Ciężko było się tego spodziewać po cenie, ale teraz wiem, że w przypadku Wittchena to rzecz naturalna. Skóra w portfelu jest fantastyczna. Cena na pierwszy rzut oka przeciętna, ale po styczności z materiałem mogę stwierdzić iż jest ona bardzo niska. Bardzo solidnie wykonany portfel. Firma Wittchen po raz kolejny stanęła na wysokości zadania. Cena widocznie odzwierciedla jakość! Porządnie wykonany portfel, który jest wart każdej złotówki. Świetnie wykonany portfel! Opis jest w zupełności zgodny z rzeczywistością. Daję 10/10! Zawsze trzymam mój portfel wypakowany. Wiele kart, monet itd. Jednakże portfel wcale się nie zużywa. Super. Bardzo dobre wykonanie! Na portfelu nie pojawiają się rysy, zagięcia czy inne oznaki zużycia. Używam już pół roku. Zaskakująco proste, ale tym samym mądre rozmieszczenie portfela. Serdecznie polecam, produkt jest świetny. Bardzo pojemny portfel. Mimo ilości rzeczy do niego wkładanych, zachowuje on smukłość. Z łatwością wszystko wchodzi do portfela. Bardzo wszystkim polecam, ponieważ nie wiele firm dorównuje Wittchenowi. Posiadam wiele ważnych kart. Każda z nich znalazła swoje miejsce z dobrym dostępem w razie potrzeby. Świetne rozmieszczenie Nieczęsto spotyka się tak mądrze rozplanowany portfel. Rewelacja! Fantastyczny pomysł podwójnej przegrody na banknoty. Idealny dla osób w podróży lub po prostu osób noszących dwie waluty lub chcących oddzielić pieniądze. Bardzo dobrze zaprojektowany portfel. Większa ilość przegródek na karty połączona z pomniejszoną kieszonką na drobne to bardzo przyszłościowe rozwiązanie. Posiadam 8 kart kredytowych. Bez problemu wchodzą one do portfela wraz z innymi dokumentami. Naprawdę mądrze zaprojektowany portfel. Bardzo sprytne ułożenie kart! Widać, że Wittchen prześcignął konkurencję. Jest na tyle mały, że w ogóle nie czuć go w kieszeni. Świetny portfel i do tego wiele mieści. Portfel jest bardzo pojemny. Mieszczą się w nim różne dokumenty bez żadnego wysiłku czy kombinowania. Super! Do portfela weszło wszystko, a nadal jest w nim miejsce do zagospodarowania. Mimo tego, nie jest on niewygodny. Wspaniała sprawa Z łatwością mieści się do torebki. Poza tym jest fantastycznie wykonany. W portfelu wszystko się mieści. Jest bardzo pojemny i z łatwością wchodzi do nawet małej torebki. Przepiękny portfel! Bardzo dobry pomysł na prezent, ponieważ w firmie Wittchenn trudno o coś nieładnego. Naprawdę piękny portfel! Fantastyczna robota Wittchena.
    5.0 / 5.0
    Zweryfikowana opinia TrustMate
    Naprawdę piękny portfel! Fantastyczna robota Wittchena.
    5.0 / 5.0
    Zweryfikowana opinia TrustMate
    Jest super
    5.0 / 5.0
    Zweryfikowana opinia TrustMate
    Nowoczesny ale nie klasyczny. Dla tych co lubia sie wyrozniac
    5.0 / 5.0
    Zweryfikowana opinia TrustMate
    Świetnie wykonany portfel! Opis jest w zupełności zgodny z rzeczywistością. Daję 10/10!
    4.0 / 5.0
    Zweryfikowana opinia TrustMate
    Wszystko w porządku
    5.0 / 5.0
    Zweryfikowana opinia TrustMate
    Bardzo dobre wykonanie! Na portfelu nie pojawiają się rysy, zagięcia czy inne oznaki zużycia. Używam już pół roku. Bardzo dobrze zaprojektowany portfel. Większa ilość przegródek na karty połączona z pomniejszoną kieszonką na drobne to bardzo przyszłościowe rozwiązanie. Portfel zmieścił mi się w kurtce. Poza tym, w ogóle nie było go czuć. NIesamowita sprawa! Rewelacja! Portfel jest ładny i pokazuje klasę. Świetny pomysł na prezent, ponieważ ciężko by się nie spodobał.
    4.0 / 5.0
    Zweryfikowana opinia TrustMate
    Nie jest tak błyszczący jak na zdjęciach w ofercie
    5.0 / 5.0
    Zweryfikowana opinia TrustMate
    Skóra w portfelu jest fantastyczna. Cena na pierwszy rzut oka przeciętna, ale po styczności z materiałem mogę stwierdzić iż jest ona bardzo niska.
    1.0 / 5.0
    Zweryfikowana opinia TrustMate
    Jest zbyt smutny, Wygląda ciężko. Szkoda
    5.0 / 5.0
    Zweryfikowana opinia TrustMate
    Portfel piekny,inny niz wszystkie,bardzo pojemny,wygodny w uzytkowaniu,swietnie wykonany,jak wszystkie portfele Wittchen. Wielkosc idealna do listonoszek.Polecam
    5.0 / 5.0
    Zweryfikowana opinia TrustMate
    Bardzo dobrze zaprojektowany portfel. Większa ilość przegródek na karty połączona z pomniejszoną kieszonką na drobne to bardzo przyszłościowe rozwiązanie.
    5.0 / 5.0
    Zweryfikowana opinia TrustMate
    Wszystko jest ok
    5.0 / 5.0
    Zweryfikowana opinia TrustMate
    Portfel jest niezbyt wielki, ale bardzo pojemny. Podoba mi się wielkość, wykonanie i wygląd. Serdecznie polecam!

    Zamknij
    Porównaj produkty ()