ABS

    Bagaż ABS

    Komfortowa podróż w
    atrakcyjnej cenie!

    Czym jest ABS?

    ABS jest to kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy i stanowi obecnie jeden z najpopularniejszych materiałów, z których produkuje się walizki. To bardzo twarde tworzywo, dlatego jest często wykorzystywane do produkcji zabawek, a nawet zderzaków i innych elementów samochodowych.

    Dlaczego ABS?

    Jego podstawową i największą zaletą jest cena – walizki z ABS-u są zdecydowanie tańsze od tych wykonanych z innych tworzyw sztucznych. Dodatkowo, na jego atrakcyjność składają się czynniki, takie jak twarda skorupa o coraz ciekawszych fakturach i wzornictwie, a także szeroka gama kolorystyczna.

    Dla kogo?

    Walizki ABS to ekonomiczna alternatywa dla modeli twardych, jednak przed zakupem bagażu wykonanego z tego materiału należy zapoznać się z jego ograniczeniami. Przede wszystkim jest on mało elastyczny – pod wpływem nacisku lub uderzenia może pęknąć. Z tego powodu nie jest zalecany w podróżach lotniczych, gdzie istnieje konieczność umieszczenia walizki w luku bagażowym. Istotną kwestię stanowi również pakowanie walizki – im więcej rzeczy znajdzie się w środku, tym lepsza amortyzacja i mniejsze ryzyko uszkodzenia. Bagaż ABS jest również bardziej niż inne walizki podatny na zarysowania, dlatego też warto zainteresować się modelami o innej niż gładka fakturze


    WALIZKI ABS WITTCHEN - NOWOCZESNY DESIGN I KOMFORT

    walizka 56-3p-572-50 walizka 56-3p-572-50

    Bestseller WITTCHEN

    Bestseller WITTCHEN Bestseller WITTCHEN

    Mała walizka z kolekcji GROOVE Line

    • cztery kółka ułatwiające manewrowanie
    • wysuwany uchwyt
    • dwie gumowe rączki ułatwiające przenoszenie bagażu
    • zamek szyfrowy
    • pasy zabezpieczające bagaż
    • komora zamykana na suwak
    • kieszeń z siatki zamykana na suwak
    • informacje dodatkowe: wymiary (cm):
     54 x 38 x 20, pojemność (l): 34, waga (kg): 2,6
    ZOBACZ

    Wybór naszych klientów

    wybór naszych klientów wybór naszych klientów wybór naszych klientów

    ODKRYJ KOLEKCJĘ WALIZEK ABS WITTCHEN

    WITTCHEN oferuje szeroką gamę walizek wykonanych z ABS-u. Wyróżnia je przede wszystkim ciekawy print, bogata kolorystyka oraz różnorodność faktur. Modele dostępne są we wszystkich rozmiarach: małym, średnim i dużym.

    SPRAWDŹ WSZYSTKIE MODELE
    Zamknij
    Porównaj produkty ()