Walizki na 2 kółkach

    Produktów na stronie: 13
    Wyczyść filtry liczba kółek: 2

    Walizki na 2 kółkach – dlaczego warto


    Chociaż walizki na dwóch kółkach są mniej popularne od tych na czterech kółkach, coraz więcej osób przekonuje się o zaletach tych pierwszych. Walizki na 2 kółkach łatwiej prowadzić, zwłaszcza gdy przemieszczamy się po nierównym terenie (np. kostce brukowej czy trawie) oraz chcemy to zrobić sprawnie i szybko. Możemy je z łatwością ciągnąć na sobą. Ponadto, takie walizki to gwarancja jednakowego ścierania się kółek oraz mniejsza szansa na ułamanie jednego z elementów. Walizki na 2 kółkach sprawdzą się więc doskonale podczas dynamicznych wyjazdów, wtedy, kiedy dużo się przemieszczamy i zależy nam na zwrotnym bagażu.


    Walizki na dwóch kółkach – jakie wybrać


    WITTCHEN oferuje szeroki wybór walizek na 2 kółkach, które wykonane są z najwyższej jakości surowców. Kolory od stonowanych do wyrazistych, fasony od klasycznych do nowoczesnych oraz wykonanie zarówno z twardych, jak i miękkich materiałów to gwarancja, że najbardziej wymagający klient skompletuje na wittchen.com swój idealny bagaż.


    Walizki na 2 kółkach czy walizki na 4 kółkach – z jakim bagażem lubicie podróżować? Więcej o planowaniu doskonałej podróży przeczytacie na blogu WITTCHEN!


    Kod produktu: 56-3S-580-30
    349,90 zł499,90 zł
    Załaduj więcej produktów
    0
    Zamknij
    Porównaj produkty ()