Szanowni Klienci, w związku z czasowym zamknięciem salonów WITTCHEN w Centrach Handlowych od dnia 20 marca 2021 r., firma WITTCHEN informuje,
    że wydłuża dotychczasowe terminy zwrotu, wymiany i składania reklamacji w zakresie zakupionych produktów o czas zamknięcia sklepów firmowych.

    Szanowni Klienci, w związku z czasowym zamknięciem salonów WITTCHEN
    w Centrach Handlowych od dnia 20 marca 2021 r., firma WITTCHEN
    informuje, że wydłuża dotychczasowe terminy zwrotu, wymiany
    i składania reklamacji w zakresie zakupionych produktów o czas
    zamknięcia sklepów firmowych.

    Walizki kolorowe

    Produktów na stronie: 1

    Walizki kolorowe – dlaczego warto

    Kolorowe walizki to idealna propozycja dla tych, którzy w podróżowaniu szukają czegoś więcej i na każdym kroku dbają o pozytywną energię podczas wyprawy. Czarne walizki są stonowane, więc będą stanowić wyłącznie nierzucające się w oczy tło, za to walizki kolorowe z udziałem ulubionych barw staną się zapowiedzią ekscytującej podróży i uprzyjemnią nam podróż. Ponadto, jeżeli masz barwną osobowość i ekstrawagancki styl, monochromatyczna walizka nie odda Twojego charakteru tak dobrze jak ta pełna barw i wzorów. Dodatkowo, walizki kolorowe to praktyczny wybór, ponieważ w gąszczu bagażów wielu podróżujących możemy szybko zlokalizować naszą własność.

    Kolorowe walizki – tak czy nie

    Podsumowując, czy walizki kolorowe są dla każdego? Na pewno nie. Przede wszystkim, nie będą dobre dla osób, które cenią stonowane akcesoria o neutralnym wydźwięku. Ponadto, powinny z nich zrezygnować osoby, które podróżują służbowo lub w innych formalnych celach. Różowa walizka lub wielobarwny bagaż w kwiatki nie będą świadczyć o nas profesjonalnie i niepotrzebnie odciągną uwagę od intencji podróży czy docelowej wizyty.

    Jeżeli jednak podróżujesz prywatnie, a w duszy gra Ci wiele wyrazistych barw, nie wahaj się i wybierze kolorowe walizki, które na każdym etapie wyprawy wprowadzą Cię w pozytywny nastrój!

    Załaduj więcej produktów
    0
    Zamknij
    Porównaj produkty ()