Szanowni Klienci, w związku z czasowym zamknięciem salonów WITTCHEN w Centrach Handlowych od dnia 20 marca 2021 r., firma WITTCHEN informuje,
    że wydłuża dotychczasowe terminy zwrotu, wymiany i składania reklamacji w zakresie zakupionych produktów o czas zamknięcia sklepów firmowych.

    Szanowni Klienci, w związku z czasowym zamknięciem salonów WITTCHEN
    w Centrach Handlowych od dnia 20 marca 2021 r., firma WITTCHEN
    informuje, że wydłuża dotychczasowe terminy zwrotu, wymiany
    i składania reklamacji w zakresie zakupionych produktów o czas
    zamknięcia sklepów firmowych.

    Tanie walizki podróżne

    Produktów na stronie: 31

    Tanie walizki podróżne dla każdego


    Zakup walizki to często spory koszt. Przed wyjazdem warto odpowiednio zaplanować budżet i zastanowić się nad rodzajem i wielkością potrzebnego bagażu. WITTCHEN wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientom, oferując tanie walizki podróżne z różnych materiałów, dostępne w rozmiarach dostosowanych do popularnych linii lotniczych. Za tanie walizki zwykle uważa się modele wykonane z ABS-u lub poliestru. Jednak przy wyborze bagażu nie warto kierować się wyłącznie ceną. Przed zakupem idealnego modelu odpowiedz sobie na kilka ważnych pytań!


    Wybierz swój bagaż na wyjazd


    Zanim podejmiesz decyzję zakupową, zastanów się, jakiego rodzaju walizki potrzebujesz – twardej czy miękkiej? Liczy się dla Ciebie nowoczesny design czy jesteś miłośnikiem klasyki? Jak często podróżujesz i czy będziesz korzystał z samolotu? Wymiary bagażu wymagane w liniach lotniczych mogą się od siebie różnić. Niska cena walizki może być dodatkowym atutem, jednak zwracaj przede wszystkim uwagę na materiał, z którego wykonany jest bagaż. Od tego często zależy, jak długo będzie Ci służył. Walizki tanie cieszą się niesłabnącą popularnością, dlatego warto przyjrzeć się promocjom dostępnym na naszej stronie!


    Kod produktu: V25-3S-271-30
    189,90 zł279,90 zł