Szanowni Klienci, salony firmowe WITTCHEN w centrach handlowych są już otwarte.
    Zapraszamy do korzystania z usługi Click&Collect.

    Szanowni Klienci, salony firmowe WITTCHEN w centrach
    handlowych są już otwarte. Zapraszamy do korzystania
    z usługi Click&Collect.

    Teczki damskie ze skóry ekologicznej

    Produktów na stronie: 1

    Teczki damskie ze skóry ekologicznej na dokumenty i nie tylko

    Kobieta sukcesu, działająca prężnie na polu biznesowym, na co dzień potrzebuje akcesoriów do przenoszenia ważnych dokumentów czy projektów. Jeśli włoży je do torebki, mogą się pognieść i wyglądać mało estetycznie. Dlatego takim klientkom oferujemy wysokiej jakości teczki damskie ze skóry ekologicznej jako alternatywę dla teczek wykonanych ze skóry naturalnej.

    Biznesowy charakter stylizacji

    Niezależnie od tego, czy kobieta nosi damski garnitur, typową garsonkę czy modne spodnie cygaretki z bluzką koszulową, do każdej takiej stylizacji pasują teczki i aktówki skórzane. Doskonale podkreślają one biznesowy charakter każdej stylizacji, a przy tym są bardzo funkcjonalne. Dzięki teczkom tego rodzaju można zachować estetyczny i szykowny wygląd, a jednocześnie sprawić sobie akcesorium, które będzie bardzo przydatne przy przenoszeniu z miejsca na miejsce dowolnych projektów i dokumentów.

    Klasyka w najlepszym wydaniu

    Teczki skórzane nie są wyłącznie męskim atrybutem. W wersji damskiej wyglądają bardzo dobrze. W sklepie internetowym WITTCHEN oferujemy duży wybór teczek damskich. Są wśród nich teczki damskie ze skóry ekologicznej, o różnym kształcie i w różnych rozmiarach. Utrzymane są one w modnej kolorystyce. W zależności od wybranego modelu teczki damskie mogą różnić się tym, co znajduje się w ich wnętrzu. Mogą zastąpić duże torebki damskie, mieszczące dokumenty w formacie A4. Łatwo w nich zachować porządek z uwagi na przegródki i kieszenie, jakie się w nich znajdują.

    Kod produktu: 29-3-010-1
    251,93 zł359,90 zł
    Załaduj więcej produktów
    0
    Zamknij
    Porównaj produkty ()