Baleriny na obcasie 2 cm

    Produktów na stronie: 22
    Wyczyść filtry przybliżona wysokość obcasa (cm): 2

    Baleriny – obcas 2 cm – doskonały wybór dla każdej kobiety

    Płaskie baleriny są wygodne, ale brakuje im tego „czegoś”, co sprawia, że obuwie damskie dodaje kobiecie seksapilu. Nie trzeba rezygnować z ukochanych balerinek na rzecz butów na wysokim obcasie – można wybrać baleriny na niskim obcasiku. Obcas o wysokości 2 cm nie wpłynie negatywnie na komfort chodzenia w takich butach, a jednocześnie noga będzie nieco inaczej wyglądać.

    Racjonalny kompromis

    Gdzieś pomiędzy butami na zupełnie płaskiej podeszwie a obuwiem na obcasach znajdziemy między innymi baleriny obcas 2 cm. To wygodne balerinki, które mają niewielki obcas, dodający kilka centymetrów wzrostu każdej kobiecie. To dobry wybór dla wszystkich kobiet, które nie lubią chodzić w klasycznych szpilkach czy półbutach na wysokim obcasie, ale jednocześnie chcą wybrać buty szykowne i eleganckie.

    Atuty balerin na obcasie

    Skumulowanie w obuwiu damskim wygody noszenia balerin oraz zastosowanie obcasa racjonalnej wysokości spowodowały, że uzyskano baleriny – obcas 2 cm. Mają one różne wzory, fasony i kolory. Mogą to być zarówno buty skórzane, jak i materiałowe. Szeroki wybór balerinek na niskim obcasie znajdziemy w sklepie internetowym WITTCHEN.

    outlet
    Kod produktu: 81-D-114-1
    299,90 zł649,90 zł
    Załaduj więcej produktów
    0
    Zamknij
    Porównaj produkty ()