Kozaki damskie z nubuku

    Produktów na stronie: 2

    Kozaki damskie – czy nubuk to dobry wybór?

    Zimą nasze stopy są narażone na chłód i wilgoć. Musimy więc zapewnić im odpowiednią ochronę – kozaki będą przy tym doskonałym wyborem. Mogą mieć cholewkę o różnej długości, zrobioną z różnych materiałów. Między innymi wyróżnić można kozaki damskie z nubuku. Czym właściwie jest nubuk i czy będzie on tak samo dobrym wyborem jak kozaki skórzane?

    Czym jest nubuk?

    Nazwa nubuk może kojarzyć się ze skórą ekologiczną, a tak naprawdę to także skóra naturalna, ale nielicowana. Nubuk charakteryzuje się tym, że to wyprawiona, miękka skóra, wykończona od strony lica. Aby powstał nubuk, skóra bydlęca, cielęca lub wieprzowa musi być najpierw oszlifowana polerką. Atutem nubuku jest to, że jest przyjemny w dotyku i zmienia nieco odcień w zależności od tego, w którą stronę zostanie „zaczesany”.

    Czy kozaki z nubuku to dobry wybór?

    Kozaki damskie z nubuku dostępne w sklepie internetowym WITTCHEN wyglądają znakomicie, a noszą się wygodnie. Można wybierać spośród kozaków z nubuku na obcasie i z płaską podeszwą, tak że będą one odpowiadać zróżnicowanym wymaganiom klientek.

    outlet
    Kod produktu: 85-D-904-8
    299,90 zł599,90 zł
    Załaduj więcej produktów
    0
    Zamknij
    Porównaj produkty ()