Półbuty i mokasyny damskie na słupku

    Produktów na stronie: 1

    Słupek jako jeden z najwygodniejszych obcasów

    Szpilki w butach damskich są bardzo seksowne, ale niekoniecznie takie buty na wysokim obcasie będą wygodne. Co innego w przypadku obuwia damskiego na słupku. To buty umieszczone na obcasie w kształcie słupka, o różnej szerokości i wysokości. Czy można je nosić do eleganckich sukienek i garsonek albo na co dzień – do spódnic i jeansów?

    Słupek wygodniejszy od szpilki

    Jeśli nie możesz rozstać się z butami na obcasie, ale masz już dosyć niewygody, wybierz półbuty damskie na słupku. Atutem takiego obuwia jest wygoda. Można chodzić na wysokich obcasach i nie być zmęczonym. Wszystko przez to, że słupek jako obcas zapewnia dobre, stabilne podparcie dla kobiecych stóp. Dlatego cały ciężar ciała rozkłada się równomiernie na stopy, a nie tylko śródstopie. Mokasyny damskie na słupku są wygodne, modne i estetyczne. Stanowią realną alternatywę dla klasycznych szpilek. Znajdziemy je w sklepie internetowym WITTCHEN.

    Do czego pasuje obuwie na słupku?

    Wiemy już, że półbuty damskie na słupku zapewnią komfort i doskonały look, ale sprawdźmy, do czego będą one najbardziej pasować. Słupek właściwie pasuje do większości elementów garderoby, tak do sukienek i spódnic, jak i jeansów i płaszczy jesiennych. Dobrze komponuje się z brązem, zielenią i łagodną czerwienią oraz oczywiście uniwersalną czernią.

    Załaduj więcej produktów
    0
    Zamknij
    Porównaj produkty ()