Sandały i klapki ze skóry zamszowej

    Produktów na stronie: 40

    Zamsz – czy to dobry materiał na obuwie letnie?

    Zamsz, czyli właściwie skóra naturalna pozbawiona części licowej po wyprawieniu, jest materiałem wykorzystywanym powszechnie w produkcji wielu akcesoriów, obuwia i odzieży damskiej. Zamszowe torebki damskie są tego najlepszym przykładem. Niemniej trzeba też powiedzieć, że z zamszu produkowane są znakomite buty damskie na lato.

    Zalety zamszu

    Skóra naturalna jest materiałem, z którego od wieków produkowane jest obuwie – zarówno damskie, jak i męskie. Zamsz także jest skórą naturalną. Pochodzi z wyprawionej skóry odzwierzęcej. Jest chłonny, miękki i ma krótkie włókno w naturalnym kolorze, choć nadaje się również do barwienia. Zamszowe klapki czy sandały damskie mogą być dzięki temu dostępne w sklepach obuwniczych w różnych kolorach. W przeciwieństwie do skóry licowej zamsz nie wymaga tylu zabiegów pielęgnacyjnych, aby wyglądać idealnie.

    Jakie buty z zamszu wybrać na lato?

    W sklepie internetowym WITTCHEN można wybierać spośród wielu ciekawych propozycji butów zamszowych. Wśród nich są sandały damskie zamszowe i zamszowe klapki damskie. Wygodne, estetyczne, niepowodujące dyskomfortu nawet podczas długiego użytkowania w wysokich temperaturach panujących latem na zewnątrz.

    Załaduj więcej produktów
    0
    Zamknij
    Porównaj produkty ()