Szanowni Klienci, w związku z czasowym zamknięciem salonów WITTCHEN w Centrach Handlowych od dnia 20 marca 2021 r., firma WITTCHEN informuje,
    że wydłuża dotychczasowe terminy zwrotu, wymiany i składania reklamacji w zakresie zakupionych produktów o czas zamknięcia sklepów firmowych.

    Szanowni Klienci, w związku z czasowym zamknięciem salonów WITTCHEN
    w Centrach Handlowych od dnia 20 marca 2021 r., firma WITTCHEN
    informuje, że wydłuża dotychczasowe terminy zwrotu, wymiany
    i składania reklamacji w zakresie zakupionych produktów o czas
    zamknięcia sklepów firmowych.

    Szpilki - obcas 9 cm

    Produktów na stronie: 22
    Wyczyść filtry przybliżona wysokość obcasa (cm): 9

    Seksowne szpilki – 9 cm obcas

    Nie ma nic seksowniejszego niż buty damskie na wysokim obcasie. Przynajmniej tak twierdzi większość pań i szerokie grono panów, które najlepiej potrafi ocenić, czy kobieta emanuje seksapilem. Szpilki na 9-centymetrowym obcasie wpływają korzystnie na wygląd nóg kobiety. Jak nosić te buty i do czego?

    Nauka chodzenia na wysokich obcasach

    Szpilki 9 cm mogą wyglądać zabójczo i być atutem każdej stylizacji, o ile kobieta potrafi się w nich poruszać z gracją. Dlatego najpierw warto wybrać inne buty, na przykład czółenka – obcas kaczuszka, które pozwolą przyzwyczaić się do obcasa. Później pozostaje trening w butach na obcasie w domu, aby móc się w końcu zaprezentować w towarzystwie w niebotycznych szpilkach.

    Szpilki do różnych strojów

    Nie podlega dyskusji, że szpilki – 9 cm, na przykład takie, które znajdziemy w ofercie sklepu internetowego WITTCHEN, będą pasować do eleganckich kreacji wieczorowych, do garsonek i żakietów ze spódnicą, a nawet do jeansów, zwłaszcza takich zwężanych ku dołowi. Świetnie nadają się do krótkich spódnic i spodenek. Wyszczuplają nogi i sprawiają, że przynajmniej optycznie wydają się dłuższe.

    Kod produktu: 90-D-950-1
    239,90 zł399,90 zł
    Załaduj więcej produktów
    0
    Zamknij
    Porównaj produkty ()