Fioletowa odzież damska

    Produktów na stronie: 2

    Rajskie odcienie w polskich realiach – fioletowe odcienie damskie

    Fiolet jest szczególnym kolorem w palecie barw, ponieważ ma wiele zróżnicowanych odcieni, spośród których można wybierać do woli te, które najlepiej pasują do naszych stylizacji. Fioletowe ubrania damskie mogą być utrzymane zarówno w delikatnym, pastelowym odcieniu lila, jak i w kolorze soczystej, mocnej fuksji.

    Szlachetny, elegancki, kobiecy – kolor fioletowy

    Pod względem symbolicznym kolor fioletowy kojarzony jest z władzą i religią, ale również z siłami nadprzyrodzonymi. Powstał z połączenia dwóch barw podstawowych, mianowicie czerwieni z kolorem niebieskim. W zależności od tego, w jakich proporcjach zostaną zmieszane te dwie barwy, powstanie inny odcień fioletu. Dodatek bieli sprawi, że uzyskać można pastelowy fiolet. Czy wiecie, że rozbielony fiolet kojarzy się z wiosną i z subtelnością, a purpura z władzą? Ciemny fiolet z kolei nawiązuje do kreatywności i kobiecości, dlatego fioletowe ubrania damskie są strzałem w dziesiątkę. W sklepie WITTCHEN znajdziemy duży wybór okryć wierzchnich w kolorze fioletu: kurtek, żakietów czy płaszczy.

    Zestawienia kolorystyczne z fioletem

    Nie ulega wątpliwości, że jest to kolor szlachetny, który pasuje do każdej okazji. W swoich ciemnych odcieniach może zastąpić nawet klasykę – czerń. Fioletowe ubrania damskie mogą więc zająć miejsce czarnej odzieży damskiej. Kolor fioletowy może być też pastelowy, delikatny, rozmyty, ale też utrzymany w pięknym, wrzosowym odcieniu. Pasuje do wielu innych kolorów: bieli, czerni, różu, granatu, a nawet koloru pomarańczowego, choć takie zestawienie będzie już miało charakter kontrastowy.

    outlet
    Kod produktu: 84-9W-103-8
    599,90 zł1 199,00 zł
    Załaduj więcej produktów
    0
    Zamknij
    Porównaj produkty ()