DODATKOWE   20%  RABATU*

    *Rabat naliczany na całe zamówienie
    przy zakupie minimum dwóch produktów
    (z wyłączeniem bagażu) od ceny
    aktualnej. Ważny w dniach 19 - 21.07.

     DODATKOWE 20% RABATU

    Kolorowa odzież damska

    Kolorowa odzież damska – kiedy nie możesz zdecydować się na jeden kolor!

    Monochromatyczne zestawy stylistyczne są modne, ale nie trzeba się godzić na kompletowanie garderoby wyłącznie w jednym kolorze. Można wybierać spośród wielu różnych barw, tworząc wielokolorowe kompozycje na co dzień i od święta. Kolorowe ubrania damskie mogą podkreślić nasz pozytywny stosunek do życia.

    Kolorowa odzież wierzchnia

    Płaszcz czy kurtka zimowa wcale nie muszą być czarne czy szare. Nawet jesienną i zimową porą można ubierać się kolorowo i ciekawie, przełamując chandrę, tak charakterystyczną dla tego okresu. Kolorowe ubrania damskie odzwierciedlają nasz przyjazny stosunek do innych ludzi. Co więcej, możemy je dopasować do czarnych spodni czy spódnicy, tworząc uniwersalną stylizację na każdą okazję.

    Do pracy i na co dzień

    O ile w Waszym miejscu pracy nie ma wymaganego dress code’u i nie musicie chodzić do biura w garniturach czy garsonkach, możecie pokusić się o bardziej fantazyjne stylizacje, zachowując przy tym elegancję. Kolorowa odzież damska na pewno w tym pomoże i sprawi, że będziecie się czuły wyjątkowo. To także sposób na wyróżnienie się z tłumu innych ludzi na zakupach, na spacerze czy w szkole i w każdym innym miejscu. W e-sklepie WITTCHEN oferujemy kolorowe ubrania damskie, m.in. żakiety o ciekawym kroju, płaszcze czy kurtki.

    outlet
    Kod produktu: 87-9W-106-X
    449,00 zł899,00 zł
    Załaduj więcej produktów
    0
    Zamknij
    Porównaj produkty ()