Szanowni Klienci, w związku z czasowym zamknięciem salonów WITTCHEN w Centrach Handlowych od dnia 7 listopada 2020 r., firma WITTCHEN informuje,
    że wydłuża dotychczasowe terminy zwrotu, wymiany i składania reklamacji w zakresie zakupionych produktów o czas zamknięcia sklepów firmowych.

    Szanowni Klienci, w związku z czasowym zamknięciem salonów WITTCHEN
    w Centrach Handlowych od dnia 7 listopada 2020 r., firma WITTCHEN
    informuje, że wydłuża dotychczasowe terminy zwrotu, wymiany
    i składania reklamacji w zakresie zakupionych produktów o czas
    zamknięcia sklepów firmowych.

    Zielona odzież damska

    Produktów na stronie: 3

    Zieleń, kolor nadziei – zielone ubrania damskie

    Z czym kojarzy się kolor zielony? Z nadzieją, wiarą, wiosną i świeżością. Dla ludzkich oczu zielone kolory działają kojąco. A jak jest z zieloną odzieżą damską? Do czego ją nosić i czy każdemu ona pasuje?

    Jak nosić zieleń?

    Zielone ubrania damskie mogą być utrzymane w wyrazistym odcieniu tego modnego koloru. Z powodzeniem można łączyć je ze sobą i tworzyć „total look” z zielenią w roli głównej. Niekoniecznie wszystkie elementy z naszej stylizacji muszą być w tym samym odcieniu zieleni. Właśnie łączenie różnych typów tego koloru sprawia, że zyskujemy ciekawe zestawienie. Lepiej jest łączyć jedynie odcienie o zbliżonej temperaturze barw, aby stylizacja wyglądała spójnie. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zielone ubrania damskie łączyć z odzieżą w innym kolorze. Dobrze komponuje się na przykład morska zieleń z kolorem czarnym. Dlatego czarne ubrania damskie z ubraniami zielonymi będą tworzyły ciekawe kompozycje.

    Jak wprowadzić zieleń do stylizacji?

    W sklepie internetowym WITTCHEN można wybierać zielone ubrania damskie w różnych odcieniach: szmaragdu, butelkowej zieleni, zieleni żołnierskiej – wymieniać można bez końca. Tak szeroka paleta wyboru sprawia, że wprowadzenie zieleni do naszych codziennych stylizacji nie będzie trudne. W sklepie znajdziemy kurtki, płaszcze i inne okrycia wierzchnie w modnych zielonych kolorach.

    Kod produktu: 90-09-206-Z
    559,92 zł899,00 zł
    Załaduj więcej produktów
    0
    Zamknij
    Porównaj produkty ()