Srebrne/szare kurtki damskie

    Produktów na stronie: 3

    Szare czy srebrne kurtki damskie? Na co się zdecydować?

    Bezpieczne szarości, pasujące każdemu i w każdej sytuacji, czy lepiej lśniące srebro, pozwalające się wyróżnić z tłumu? Co wybrać, jeśli chcemy kupić kurtkę damską na jesień i zimę? Oba wybory będą zgodne z panującą modą w obrębie damskiej garderoby.

    Blichtr srebrnej odzieży

    Srebro kojarzy się z biżuterią, z blaskiem i połyskiem, a przy tym z kolorem szlachetnym, godnym królów i książąt. Podobnie jak złote ubrania, także i srebro trzeba umieć nosić. Najlepiej nie wybierać do jednej stylizacji srebrnej kurtki, do tego spodni ze srebrnym połyskiem i szalu ze srebrną nitką. To stanowczo zbyt dużo srebra naraz. Lepiej do klasycznej czerni dobrać srebrne kurtki damskie, aby stworzyć modną stylizację, która pasuje zarówno na co dzień, jak i od święta. Równie dobrze srebrne kurtki będą wyglądały w parze z szarościami, granatem czy zielenią.

    A może szare kurtki damskie?

    Jako alternatywę dla lśniącego srebra można wybrać szare kurtki damskie, które tak samo dobrze sprawdzają się u pań w różnym wieku. Doskonale szarości łączą się z czernią, bielą, a także z granatem. Dlatego stworzenie z szarej kurtki damskiej oraz z codziennych i eleganckich ubrań zachwycającego połączenia nie będzie trudne.

    W sklepie internetowym WITTCHEN znajdziecie zarówno szare, jak i srebrne ubrania damskie, w tym kurtki na zimę i na jesień czy wiosnę.

    outlet
    Kod produktu: 79-09-515-8
    499,90 zł1 099,00 zł
    Załaduj więcej produktów
    0
    Zamknij
    Porównaj produkty ()