Szanowni Klienci, w związku z czasowym zamknięciem salonów WITTCHEN w Centrach Handlowych od dnia 7 listopada 2020 r., firma WITTCHEN informuje,
    że wydłuża dotychczasowe terminy zwrotu, wymiany i składania reklamacji w zakresie zakupionych produktów o czas zamknięcia sklepów firmowych.

    Szanowni Klienci, w związku z czasowym zamknięciem salonów WITTCHEN
    w Centrach Handlowych od dnia 7 listopada 2020 r., firma WITTCHEN
    informuje, że wydłuża dotychczasowe terminy zwrotu, wymiany
    i składania reklamacji w zakresie zakupionych produktów o czas
    zamknięcia sklepów firmowych.

    Zielone kurtki damskie

    Produktów na stronie: 3

    Dla kogo odpowiednie będą zielone kurtki damskie?

    Zieleń niejedno ma imię. Trawiasta, soczysta zieleń jest zupełnie inna niż ta szmaragdowa czy pistacjowa. Kolory od pasteli po głębokie odcienie szmaragdu i zgniłej zieleni pozwalają na tworzenie wielu różnych stylizacji. My oferujemy z kolei zielone kurtki damskie. Jak je nosić? Z czym zestawiać, aby wydobyć ze stylizacji największe atuty?

    Dla kogo barwa zielona?

    Ubrania damskie w zielonym kolorze, w tym okrycia wierzchnie, będą pasować paniom, które mają jasnobrązowe lub rude włosy oraz piwne czy zielone oczy. Dla takich kobiet zielone kurtki damskie w odcieniach zgniłej, zgaszonej zieleni będą najbardziej twarzowe. Z kolei osoby, które mają ciemne włosy, brązowe oczy, ale przy tym jasną karnację, powinny wybrać ubrania w kolorze jasnozielonym. Będzie on także dobrze podkreślał szare oczy i platynowy blond. Niekoniecznie trzeba decydować się na total look w kolorze zielonym. Torebki damskie czy apaszki w odcieniach zieleni mogą tak samo dobrze sprawdzić się w stylizacji w zupełnie innym kolorze.

    Jakie kurtki zielone wybrać?

    W sklepie internetowym WITTCHEN znajdziecie kurtki zielone damskie wykonane z wysokiej jakości materiałów. Są one niezmiennie wygodne, stylowe i wytrzymałe. Kurtki w kolorze zgniłej zieleni, na przykład kurtki parki z kapturem obszywanym futerkiem, to jeden z hitów modowych sezonu.

    Kod produktu: 90-09-206-Z
    559,92 zł899,00 zł
    Załaduj więcej produktów
    0
    Zamknij
    Porównaj produkty ()