BAGAŻ POLICARBONOWY

    Najwyższa trwałość oraz odporność na uszkodzenia. Wybierz jakość!

    Wybierz najwyższą jakość!

    CZYTAJ WIĘCEJ

    Beżowe i brązowe ponczo/poncza damskie

    Oryginalne okrycie wierzchnie – brązowe i beżowe ponczo

    Okrycia wierzchnie są dużą grupą asortymentową. Wśród nich w zakresie odzieży damskiej można wymieniać kurtki, płaszcze, kożuchy, ale i żakiety czy kamizelki. Szczególnym rodzajem okrycia, które sprawdzi się i jesienią, i zimą, a także na wiosnę, jest ponczo. Czym ono jest i jak je nosić?

    Ponczo – lekkie okrycie wierzchnie

    Hitem jesiennych i wiosennych stylizacji, który może być wykorzystywany także zimą, jest ponczo. Zastępuje ono sweterek, żakiety damskie, cardigany czy kurtki. Można nosić je w formie jedynego okrycia albo zarzucić na płaszcz lub kurtkę, zapewniając sobie większy komfort termiczny. Chroni przed chłodem i jest oryginalnym elementem stylizacyjnym. Ponczo przypomina nieco koc i z niego się wywodzi. Trzeba wiedzieć, jak je nosić, aby nie wyglądać w ponczo bezkształtnie.

    Zasady noszenia ponczo

    Ponczo damskie ma trudny fason, ale jeśli umiejętnie się je nosi, wygląda się w nim znakomicie. Przede wszystkim ponczo warto zestawiać z wąskimi spodniami i ołówkowymi spódnicami, które podkreślą szczupłą sylwetkę. Wówczas ponczo będzie dobrze wyważonym elementem stylizacji. Propozycje na ponczo brązowe i ponczo beżowe znajdziemy na stronie internetowej WITTCHEN.

    outlet
    Kod produktu: 83-9F-005-9
    299,00 zł599,00 zł
    Załaduj więcej produktów
    0
    Zamknij
    Porównaj produkty ()