Szanowni Klienci, salony WITTCHEN w centrach handlowych ponownie otwarte!
    Zapraszamy na zakupy oraz do korzystania z usługi Click&Collect.

    Szanowni Klienci, salony WITTCHEN w centrach
    handlowych ponownie otwarte! Zapraszamy na
    zakupy oraz do korzystania z usługi Click&Collect.

    Żakiety damskie XXL

    Produktów na stronie: 4

    Jak dobierać eleganckie żakiety damskie XXL?

    Rozmiar XXL, odpowiadający polskiemu rozmiarowi 44, noszą panie o kobiecych krągłościach, takie, które mają nieco więcej ciała. Muszą więc zadbać o to, aby swoim strojem podkreślić wszystkie atuty swojej sylwetki, ale jednocześnie odwrócić uwagę od tego, co chciałyby zamaskować. Żakiety damskie XXL mogą spełnić ich oczekiwania. Jakie powinny być?

    Dopasowanie odzieży

    Ubrania damskie XXL niekoniecznie muszą być oversize’owe, duże i nieforemne. Wbrew pozorom trend na oversize przeznaczony jest raczej dla szczupłych kobiet. Panie noszące rozmiar XXL powinny wybierać ubrania odpowiednio dopasowane do ich figury. Wśród nich mogą znaleźć się żakiety damskie XXL, które umieszczono w ofercie sklepu internetowego WITTCHEN.

    Jak wybierać żakiety plus size?

    Nosząc rozmiar XXL, musisz pamiętać o tym, że stylizacje powinny być wygodne, ale jednocześnie ważne jest, aby podkreślały twoje walory. W takich stylizacjach pierwsze skrzypce może grać klasyczny żakiet, np. w drobną kratkę, z czarnymi wstawkami po bokach, który optycznie wysmukli sylwetkę. Tak samo zadziałają drobne prążki pionowe na żakiecie. Dla odważnych przeznaczone są żakiety w kolorach ognistej czerwieni.

    Załaduj więcej produktów
    0
    Zamknij
    Porównaj produkty ()