WYBIERZ KOLOR SWOJEJ TOREBKI WIECZOROWEJ

    WYBIERZ KOLOR SWOJEJ TOREBKI WIECZOROWEJ

    Szanowni Klienci, w związku z czasowym zamknięciem salonów WITTCHEN w Centrach Handlowych od dnia 20 marca 2021 r., firma WITTCHEN informuje,
    że wydłuża dotychczasowe terminy zwrotu, wymiany i składania reklamacji w zakresie zakupionych produktów o czas zamknięcia sklepów firmowych.

    Szanowni Klienci, w związku z czasowym zamknięciem salonów WITTCHEN
    w Centrach Handlowych od dnia 20 marca 2021 r., firma WITTCHEN
    informuje, że wydłuża dotychczasowe terminy zwrotu, wymiany
    i składania reklamacji w zakresie zakupionych produktów o czas
    zamknięcia sklepów firmowych.

    Niebieskie torebki wizytowe i wieczorowe damskie

    Produktów na stronie: 8

    Niebieskie torebki wieczorowe – na imprezę i do biura


    Torebka typu kopertówka to must have w garderobie każdej kobiety. Ten model sprawdza się nie tylko podczas wielkich uroczystości, takich jak ślub czy komunia. Wieczorne party, spotkanie biznesowe lub kolacja we dwoje to również wspaniałe okazje, żeby sięgnąć po torebkę wieczorową w ulubionym odcieniu.


    Znajdź torebkę wieczorową dla siebie


    Niebieski to Twój kolor? W ofercie WITTCHEN możesz przebierać, stawiając na klasyczny granat, idealny do biura, lub modny kobalt, w sam raz na imprezę ze znajomymi. Ile stylizacji, tyle modeli kopertówek! Skóry gładkie, imitujące skórę węża lub lakierowane – możliwości jest wiele! Panie ceniące wyrafinowany styl z pewnością zwrócą uwagę na złote elementy, rozmaite zapięcia oraz uchwyty. W kolekcji Elegance torebki wieczorowe zajmują szczególne miejsce, dlatego też tworzone są z niezwykłą starannością i dbałością o detale. Mogą pełnić funkcje zarówno torebki, jak i portfela, ponieważ posiadają wewnętrzne kieszenie na drobiazgi i dokumenty. Jeśli w Twojej garderobie nie ma jeszcze kopertówki WITTCHEN – najwyższa pora to zmienić!

    outlet
    Kod produktu: 87-4E-438-5
    229,90 zł559,90 zł
    Załaduj więcej produktów
    0
    Zamknij
    Porównaj produkty ()