Żółte/złote torebki worki damskie

    Produktów na stronie: 1

    Złote torebki worki – modne i efektowne

    Worki w różnych kolorach i rozmiarach, spośród różnych modeli torebek damskich, zasługują na szczególną uwagę. Od kilku sezonów są one jednymi z najchętniej wybieranych fasonów torebek. Doceniane są za swoją estetykę, praktyczność użycia i pojemność.

    Piękno tkwi w prostocie

    Worek – jaki powinien być, każdy wie. To prosta forma, najczęściej związywana u wylotu sznurkiem. Na bazie tego pomysłu wymyślono zupełnie nowe torebki damskie – worki. Skórzane złote torebki worki, w szlachetnych odcieniach złotego kruszcu, są chętnie wybierane ze sklepu internetowego WITTCHEN. Pojemne torebki o ponadczasowym fasonie będą idealnie komponować się ze strojami casualowymi i biurowymi stylizacjami. Nie ma problemu, aby nosić je również jako torebki shopperki, jeśli zajdzie taka potrzeba. Prosty design torebki worka sprawia, że pasują one kobietom w różnym wieku i o różnych preferencjach w doborze torebek do stroju.

    Cechy szczególne torebek worków

    Złote torebki worki to tylko jeden z możliwych wyborów zakupowych. Dostępne są one w wielu innych kolorach i wzorach. Warto podkreślić, że ich atutem jest pojemność – mogą posłużyć do przenoszenia książek, dokumentów czy zakupów, zastępując tym samym plecaki i shopperki. Wszystkie niezbędne drobiazgi także będą miały w nich swoje miejsce. W niektórych przypadkach torebki worki mogą być również wykorzystywane w charakterze bagażu podręcznego. Są zamykane na ściągane troczki, a wewnątrz ukryte mogą być liczne schowki i kieszonki, idealne do przechowywania drobiazgów.

    outlet
    Kod produktu: 87-4E-014-G
    399,90 zł879,90 zł
    Załaduj więcej produktów
    0
    Zamknij
    Porównaj produkty ()