Kolorowe poszetki

    Produktów na stronie: 1

    Czym jest poszetka i kiedy warto wybrać kolorowe poszetki?


    Każdy elegancki mężczyzna, który zwykł nosić garnitury, na pewno wie, czym jest poszetka. Jeszcze w poprzedniej epoce w garderobie panów była niejedna poszetka, na dodatek w różnych kolorach i wzorach. Dziś powoli wraca ona do łask. Sprawdźmy, kiedy warto wybrać kolorowe poszetki?


    Poszetka – gustowna ozdoba garnituru


    Marynarki męskie mają specjalną kieszonkę z lewej strony, w której umieszcza się poszetkę dla wykończenia stylizacji w możliwie jak najbardziej elegancki sposób. Błędnie określa się poszetkę mianem chusteczki lub butonierki. W rzeczywistości butonierka to po prostu dziurka w klapie marynarki. Poszetka zaś jest dodatkiem do męskiego stroju.


    Kolorowe czy białe – wybieramy poszetki


    Biała poszetka wykonana z lnu to klasyka gatunku. Zmienia wizerunek mężczyzny, jest stonowana i klasyczna. Można nosić ją zawsze, jest bowiem bezpiecznym wyborem. Co innego kolorowe poszetki, jakie znajdziemy między innymi w ofercie sklepu internetowego WITTCHEN. Trzeba mieć odwagę, aby nosić takie poszetki. Krawaty męskie i poszetki mogą być w tym samym kolorze lub innym. Poszetki mogą być jednokolorowe i wielokolorowe, ozdobione w barwne wzory. W dzisiejszych czasach mamy szeroki wybór tego rodzaju męskich dodatków.


    outlet
    Kod produktu: 89-7P-001-X1
    49,90 zł99,90 zł
    Załaduj więcej produktów
    0
    Zamknij
    Porównaj produkty ()