Szanowni Klienci, w związku z czasowym zamknięciem salonów WITTCHEN w Centrach Handlowych od dnia 28 grudnia 2020 r., firma WITTCHEN informuje,
    że wydłuża dotychczasowe terminy zwrotu, wymiany i składania reklamacji w zakresie zakupionych produktów o czas zamknięcia sklepów firmowych.

    Szanowni Klienci, w związku z czasowym zamknięciem salonów WITTCHEN
    w Centrach Handlowych od dnia 28 grudnia 2020 r., firma WITTCHEN
    informuje, że wydłuża dotychczasowe terminy zwrotu, wymiany
    i składania reklamacji w zakresie zakupionych produktów o czas
    zamknięcia sklepów firmowych.

    Wełniane rękawiczki męskie

    Produktów na stronie: 1

    Wełniane rękawiczki dla komfortu cieplnego


    Podstawą zimowej garderoby są, rzecz jasna, rękawiczki. Trudno wyobrazić sobie zabawy na śniegu, sanki czy narty, albo po prostu zimowe spacery bez rękawiczek. Groziłoby to nawet odmrożeniem palców u rąk! Warto wybrać dla siebie na sezon zimowy ciepłe rękawiczki. Takie wymagania spełniają rękawiczki męskie wełniane. Sprawdź, dlaczego akurat na takie rękawiczki warto się zdecydować.


    Dla uzyskania maksymalnego ciepła


    Materiał, z jakiego wykonano rękawiczki zimowe, jest bardzo istotny dla uzyskania odpowiedniego komfortu cieplnego, nawet przy wysokich mrozach. Najlepsze są przy tym tkaniny naturalne – skóra i wełna, które są wytrzymałe i dobrze trzymają ciepło. Zarówno skórzane rękawiczki, jak i rękawiczki męskie wełniane dostępne są w asortymencie sklepu internetowego WITTCHEN.


    Dlaczego wełna?


    Wełniane rękawiczki męskie można wykorzystywać na wiele różnych sposobów. Pasują do sportowych kurtek, ale też i w parze z płaszczem wełnianym będą dobrze się prezentować. Wełna daje skórze oddychać, ale nie powoduje wyziębienia. Nawet przy największych mrozach w wełnianych rękawiczkach będzie nam ciepło i wygodnie.


    outlet
    Kod produktu: 47-6-201-7
    107,01 zł179,90 zł
    Załaduj więcej produktów
    0
    Zamknij
    Porównaj produkty ()