Klapki i sandały męskie 39

    Produktów na stronie: 1

    Klapki – niezbędne na lato


    Męskie klapki to naturalnie obuwie przeznaczone na sezon letni dla panów, którzy chcą zapewnić sobie wygodę i dobrą wentylację stopy. Ma to szczególne znaczenie w przypadku dużych upałów, które w ostatnich latach nie omijają nawet Polski. Klapki męskie rozmiar 39 to najmniejsze obuwie letnie, jakie znajdziemy w klasycznej rozmiarówce dla panów. Dla kogo są one przeznaczone?


    Japonki czy klasyczne klapki?


    Panowie, podobnie jak i panie kupujące klapki damskie, mają do wyboru dwa podstawowe rodzaje klapek. To japonki, z paskiem znajdującym się pomiędzy paluchem a mniejszym palcem, które biegną do boków śródstopia, albo klasyczne klapki z jednym paskiem. To, które wybrać, pozostaje już indywidualną decyzją mężczyzny. Nie każdy klient będzie czuł się dobrze w japonkach.


    Eleganckie klapki – to możliwe!


    Nie trzeba wybierać klapek gumowych czy plastikowych, jeśli chcemy w nich chodzić po mieście. Takie klapki nadają się bardziej na basen czy na plażę. Do codziennego użytku latem panowie mogą wybrać klapki męskie rozmiar 39 ze skóry, które dostępne są w sklepie internetowym WITTCHEN. Inną alternatywą pozostają klasyczne sandały męskie 39. Warto podkreślić, że zarówno klapki, jak i sandały męskie rozmiar 39 mają wkładkę o długości 26,5 cm.


    Załaduj więcej produktów
    0
    Zamknij
    Porównaj produkty ()