Klapki i sandały męskie 41

    Produktów na stronie: 2

    Jak dobrać rozmiar klapek względem długości stopy?


    Klapki męskie to naturalnie doskonałe obuwie na sezon letni. Można je wykorzystywać na co dzień, ale i na basenie czy na plaży. W warunkach miejskich i nie tylko latem dobrze sprawdzają się też sandały męskie, w których stopa jest pewnie ułożona, nie ślizga się i można w nich wygodnie chodzić nawet na szlakach górskich. Bardzo istotne jest, aby klapki i sandały męskie były dobrane we właściwy sposób pod względem rozmiaru.


    Dlaczego rozmiar w tym przypadku ma znaczenie?


    Rozmiar butów to rzecz podstawowa przy kupowaniu obuwia. Wiemy, że wkładka w butach powinna mieć odpowiednią długość względem długości stopy. Trzeba jednak podkreślić w tym miejscu, że wkładka w butach powinna być dłuższa niż stopa o około 0,5-1 cm. Dlatego jeśli kupujemy sandały męskie rozmiar 41, gdzie wkładka ma 28,1 cm, stopa powinna mieć maksymalnie 27,6 cm długości.


    Klapki i sandały męskie – skórzane czy z czegoś innego?


    W sklepie internetowym WITTCHEN znajdziemy wiele propozycji na sandały męskie 41 i klapki męskie 41. To między innymi modele wykonane ze skóry naturalnej, która dostosowuje się do kształtu stopy, przez co buty te będą bardzo wygodne.


    Załaduj więcej produktów
    0
    Zamknij
    Porównaj produkty ()