Szanowni Klienci, w związku z czasowym zamknięciem salonów WITTCHEN w Centrach Handlowych od dnia 20 marca 2021 r., firma WITTCHEN informuje,
    że wydłuża dotychczasowe terminy zwrotu, wymiany i składania reklamacji w zakresie zakupionych produktów o czas zamknięcia sklepów firmowych.

    Szanowni Klienci, w związku z czasowym zamknięciem salonów WITTCHEN
    w Centrach Handlowych od dnia 20 marca 2021 r., firma WITTCHEN
    informuje, że wydłuża dotychczasowe terminy zwrotu, wymiany
    i składania reklamacji w zakresie zakupionych produktów o czas
    zamknięcia sklepów firmowych.

    Torby na laptopa 10 cali

    Produktów na stronie: 1
    Wyczyść filtry kieszeń na urządzenie (cale): 10

    Wybór toreb na laptopa 10 cali


    Przy doborze odpowiedniego etui czy torby na sprzęt elektroniczny trzeba przede wszystkim dopasować je do wielkości urządzenia. Dlatego torby na laptopa 10 cali powinniśmy dobierać dla urządzeń o przekątnej ekranu o długości co najmniej 25,4 cm. Na rynku tego rodzaju toreb wybór jest spory.


    Elegancka torba męska dla biznesmena


    Bardzo często w dzisiejszych czasach laptop jest narzędziem pracy dla biznesmenów. Dlatego muszą oni nosić komputer do pracy i na spotkania z kontrahentami czy też z partnerami biznesowymi. W przypadku niewielkich, 10-calowych komputerów przenośnych, tzw. netbooków, często wystarczające będzie etui na tablet, w którym zmieści się niewielki laptop. Można jednak zdecydować się na typową torbę na laptopa dla eleganckiego mężczyzny.


    Skóra czy materiał?


    Torby na laptopa 10 cali, dostępne m.in. w sklepie internetowym WITTCHEN, występują w wielu wzorach, kolorach i mogą być wykonane z różnych materiałów, w tym ze skóry naturalnej. Jeśli mężczyzna chce mieć torbę do noszenia laptopa do pracy, warto zdecydować się na porządną torbę skórzaną. Z kolei do przenoszenia laptopa, np. na uczelnię, wystarczą torby na laptopa 10 cali z materiału.


    outlet
    Kod produktu: 87-4P-501-N
    179,90 zł359,90 zł
    Załaduj więcej produktów
    0
    Zamknij
    Porównaj produkty ()