Torby na laptopa 12 cali

    Wyczyść filtry kieszeń na urządzenie (cale): 12

    Gustowna męska torba na laptopa 12


    Laptop może być głównym narzędziem pracy dla każdego z nas i coraz częściej rzeczywiście tak się dzieje. Biznesmeni, handlowcy, przedstawiciele różnych branż korzystają na co dzień z komputerów przenośnych i muszą mieć możliwość bezpiecznego przenoszenia ich z miejsca na miejsce.


    Torba z usztywnianymi ściankami


    Jeśli zastanawiamy się nad wyborem torby na laptopa 12 cali, dobrym pomysłem wydaje się torba posiadająca usztywnienia, która będzie amortyzować wszelkie wstrząsy, jakich nie sposób uniknąć podczas transportu urządzenia ręcznie lub samochodem. Powinna być odpinana na zamki lub rzepy i dawać możliwość noszenia jej wygodnie w ręce, za pomocą uchwytów lub na ramieniu. Takie torby na laptopa 12 cali i inne urządzenia elektroniczne znajdziemy w sklepie internetowym WITTCHEN.


    A może plecak?


    Alternatywnym wyborem – zamiast torby – do przenoszenia laptopów i tabletów na większe i mniejsze odległości może być plecak. Podobnie jak torba powinien mieć on usztywnienia i miękkie elementy amortyzujące wstrząsy. Plecaki na laptopa przydadzą się zwłaszcza tym panom, którzy często jeżdżą na rowerze i chcą mieć wolne ręce podczas dojazdu do pracy lub szkoły ze swoim laptopem.


    outlet
    Kod produktu: 84-3U-308-1
    489,00 zł899,00 zł
    Załaduj więcej produktów
    0
    Zamknij
    Porównaj produkty ()