black friday

    Promocje, wyprzedaże, gorące okazje… Któż z nas nie lubi kupować taniej, najlepiej z jak największą zniżką? Już niedługo czeka nas prawdziwe święto zakupoholików i łowców okazji – Black Friday! Wittchen także dołączy do celebrowania Czarnego Piątku i zaoferuje specjalne promocje, które zadowolą nawet najbardziej wymagających poszukiwaczy rabatów. Nie przegap okazji i upoluj gorące zniżki podczas Black Friday w WITTCHEN!

    Nie chcesz przegapić Black Friday? Zapisz się do Newslettera, a my przypomnimy Ci o jednej z największych promocji w roku! Pamiętaj też, że nie musisz od razu płacić za zakupy – dzięki odroczonej płatności PayPo możesz to zrobić później nie nadwyrężając swojego budżetu.


    TAK – CHCĘ SIĘ ZAPISAĆ DO NEWSLETTERA


    Upoluj zniżki podczas Black Friday!

    Co zyskujesz robiąc zakupy w WITTCHEN?

    Kupując w sklepie internetowym WITTCHEN:

    Promocje Wittchen Black Friday

    powyżej zakupów za 200 zł kurier dostarczy Ci paczkę całkowicie GRATIS!

    Promocje Wittchen Black Friday

    możesz zrobić zakupy i zapłacić za nie później korzystając z odroczonej płatności PayPo.

    Co to Black Friday i na czym polega?

    Black Friday, znany również pod hasłem Czarny Piątek, to jedna z największych akcji wyprzedażowych w roku rozpoczynająca gorący okres sprzedaży przedświątecznej. Tego dnia wiele sklepów z różnych branż przygotowuje specjalne jednodniowe zniżki na swój asortyment. W Czarny Piątek można kupić prezenty świąteczne w wyjątkowo niskich cenach. Black Friday z roku na rok zyskuje coraz większe zainteresowanie w wielu krajach na świecie – m.in. w Wielkiej Brytanii, Francji, Kanadzie, Meksyku, Nowej Zelandii, a stopniowo od 2015 r. również w Polsce.

    Kiedy jest Black Friday?

    Black Friday wypada tuż po Święcie Dziękczynienia, które zawsze odbywa się w ostatni czwartek listopada. W 2020 roku przypada on na 27 listopada.

    Historia Black Friday. Skąd wzięła się nazwa?

    Historia Black Friday ma swój początek w Stanach Zjednoczonych Ameryki, z których ta jakże popularna akcja przywędrowała aż do Europy. Pochodzenie nazwy Black Friday nie jest do końca jednoznaczne. Jedne źródła głoszą, że związana jest ona z historią wielkich wyprzedaży w Filadelfii, podczas których konieczna była interwencja policji. Z racji zamieszek zaczęto więc nazywać ten dzień Czarnym Piątkiem. Druga wersja głosi, że związane jest to z użyciem czarnego tuszu w bilansach rachunkowych, który zastąpił czerwony atrament symbolizujący straty.

    Black Friday w Polsce

    Black Friday w Polsce z roku na rok staje się coraz bardziej popularny. Świadczy o tym chociażby fakt stopniowego wydłużania czasu trwania promocji i przedłużania ich na cały weekend. Te dni często określane są nazwą Black Weekend. Sklepy coraz chętniej wprowadzają również Cyber Monday. Dzień ten następuje bezpośrednio po Czarnym Weekendzie. Tego dnia kuszące okazje cenowe dostępne są przede wszystkim w internecie.

    Black Friday w WITTCHEN!

    Czarny piątek w WITTCHEN to ogromna wyprzedaż całego asortymentu aż do -70% taniej! Wysokie rabaty na wszystkie kategorie produktowe! Nie zabraknie okazji dla pań chcących kupić torebki Wittchen po bardzo niskich cenach, a także eleganckich skórzanych portfeli będących wizytówką zarówno stylowej kobiety, jak i mężczyzny. Podróżnicy będą mieli okazję zakochać się w szerokiej ofercie bagażu i akcesoriów bagażowych, które zwiększą komfort i bezpieczeństwo podróżowania. Nie zabraknie również wysokich obniżek na solidne skórzane obuwie, ciepłą odzież, dodatki, modne paski oraz galanterię.

    Czytaj więcej o Black Friday

    Zamknij
    Porównaj produkty ()