Szanowni Klienci, w związku z czasowym zamknięciem salonów WITTCHEN w Centrach Handlowych od dnia 7 listopada 2020 r., firma WITTCHEN informuje,
    że wydłuża dotychczasowe terminy zwrotu, wymiany i składania reklamacji w zakresie zakupionych produktów o czas zamknięcia sklepów firmowych.

    Szanowni Klienci, w związku z czasowym zamknięciem salonów WITTCHEN
    w Centrach Handlowych od dnia 7 listopada 2020 r., firma WITTCHEN
    informuje, że wydłuża dotychczasowe terminy zwrotu, wymiany
    i składania reklamacji w zakresie zakupionych produktów o czas
    zamknięcia sklepów firmowych.

    Perfumy i wody perfumowane damskie

    Produktów na stronie: 4

    Perfumy damskie WITTCHEN

    Zapach bardzo często przywołuje wspomnienia. Przyjemne aromaty pozostają na długo w naszej pamięci, dlatego perfumy i wody perfumowane stanowią bardzo ważny element, a wręcz dopełnienie całego wizerunku. Choć niewidoczny, są jednym z najważniejszych dodatków damskich. Perfumy damskie potrafią magnetyzować swoimi kompozycjami zapachowymi. Delikatne nuty kwiatowo-owocowe czy głębsze bukiety piżma, cedru i ambry, a może przywodzące na myśl dalekie podróże perfumy orientalne – wszystko to, uzależnione od potrzeb i oczekiwań Klientek, znajdziecie w naszej ofercie. W gamie zapachów oferowanych przez WITTCHEN każda z Pań znajdzie kompozycję idealną dla siebie.


    Wody perfumowane - szlachetne zapachy dla kobiet

    Firma WITTCHEN proponuje zapachy tworzone w jednej z najstarszych szkół perfumiarskich na Lazurowym Wybrzeżu – Grasse. Perfumy damskie i wody perfumowane stworzone z idealnie dobranych i współgrających ze sobą nut zapachowych. Idealne perfumy damskie powinny przez długi czas utrzymywać swój intrygujący zapach. Aromatyczne perfumy od WITTCHEN podbiją serca zarówno silnych, niezależnych kobiet, jak i delikatnych romantyczek. Wody perfumowane dostępne w naszym sklepie internetowym wpisują się w klasyczny i ponadczasowy charakter WITTCHEN. Wybierz idealny zapach pasujący do Twojej osobowości!
    Kod produktu: EP-0-CEN-10
    195,93 zł279,90 zł
    Załaduj więcej produktów
    0
    Zamknij
    Porównaj produkty ()