Szanowni Klienci, w związku z czasowym zamknięciem salonów WITTCHEN w Centrach Handlowych od dnia 20 marca 2021 r., firma WITTCHEN informuje,
    że wydłuża dotychczasowe terminy zwrotu, wymiany i składania reklamacji w zakresie zakupionych produktów o czas zamknięcia sklepów firmowych.

    Szanowni Klienci, w związku z czasowym zamknięciem salonów WITTCHEN
    w Centrach Handlowych od dnia 20 marca 2021 r., firma WITTCHEN
    informuje, że wydłuża dotychczasowe terminy zwrotu, wymiany
    i składania reklamacji w zakresie zakupionych produktów o czas
    zamknięcia sklepów firmowych.

    Botki i sztyblety - obcas 7 cm

    Produktów na stronie: 3
    Wyczyść filtry przybliżona wysokość obcasa (cm): 7

    Wysoki obcas w butach jesiennych

    Ciało okutane w płaszcz to codzienny widok w czasie jesieni i z początkiem zimy. Idą wówczas w ruch damskie kurtki, kożuchy i inne okrycia wierzchnie. Aby stylizacja zachowywała pewną równowagę, warto do obszernego okrycia dobrać smukłe spodnie lub legginsy, a do nich botki na obcasie 7 cm. Będą one doskonałym wyborem, zarówno dla pań ceniących elegancję, jak i miejski luz.

    Smukłe nogi w botkach

    Mylne jest postrzeganie botków jesiennych jako obuwia damskiego przeznaczonego wyłącznie dla pań o szczupłych nogach. Jeśli wybierzemy botki na obcasie 7 cm, nie będą one wpływały negatywnie na wygląd kobiety i jej sylwetkę. Wysmuklą nogi i spowodują, że będą wręcz wydawały się dłuższe niż są w rzeczywistości.

    Botki na obcasie 7 cm – dla kogo?

    W zależności od tego, czy z asortymentu sklepu internetowego WITTCHEN wybierzemy botki na wąskim czy grubym obcasie o wysokości 7 cm, będą one mogły zostać wykorzystane do innych stylizacji. Do casualowych zestawień i sportowych ciuchów świetnie nadają się botki nie na obcasie, ale na koturnie.

    outlet
    Kod produktu: 87-D-305-2
    239,92 zł429,90 zł
    Załaduj więcej produktów
    0
    Zamknij
    Porównaj produkty ()