Botki i sztyblety - obcas 8 cm

    Produktów na stronie: 7
    Wyczyść filtry przybliżona wysokość obcasa (cm): 8

    Zadaj szyku jesienią w botkach na wysokim obcasie!

    Jesienna aura wcale nie musi oznaczać, że przyjdzie nam zrezygnować z ukochanych obcasów. Właściwie zmiana pogody powoduje, że mamy do wyboru wiele różnych fasonów botków jesiennych. Botki na obcasie 8 cm mogą prezentować się szykownie i elegancko. Trzeba tylko wiedzieć, na jaki model się zdecydować.

    Cienki czy gruby obcas?

    Wybór typu obcasa w butach jesiennych czy zimowych powinien być podyktowany indywidualnymi preferencjami kobiety. Jedne panie nie wyobrażają sobie swojej garderoby bez butów typu szpilki i wybierają botki również ze szpilką. Inne wolą botki na obcasie 8 cm, ale w kształcie słupka. Są wygodne w noszeniu, a przy odrobinie wprawy nie powinnyśmy czuć się w nich niekomfortowo. Wystarczy tylko wybrać obuwie jesienne dobrze wyważone, które będzie wpływało na równomierne rozłożenie ciężaru ciała na całą stopę, a nie tylko na śródstopie i palce.

    W jakich stylizacjach?

    Botki na obcasie 8 cm – cienkim i grubym – mogą być bardzo eleganckim obuwiem, które będziemy mogły założyć do stylizacji złożonych z garsonki, dopasowanych do czarnych spodni typu cygaretki czy do spódnic i sukienek. Są też botki na takim samym obcasie, ale w sportowym stylu, np. na koturnie. Dowodzi tego oferta sklepu internetowego WITTCHEN.

    outlet
    Kod produktu: 87-D-903-1
    335,92 zł599,90 zł
    Załaduj więcej produktów
    0
    Zamknij
    Porównaj produkty ()