Szanowni Klienci, w związku z czasowym zamknięciem salonów WITTCHEN w Centrach Handlowych od dnia 20 marca 2021 r., firma WITTCHEN informuje,
    że wydłuża dotychczasowe terminy zwrotu, wymiany i składania reklamacji w zakresie zakupionych produktów o czas zamknięcia sklepów firmowych.

    Szanowni Klienci, w związku z czasowym zamknięciem salonów WITTCHEN
    w Centrach Handlowych od dnia 20 marca 2021 r., firma WITTCHEN
    informuje, że wydłuża dotychczasowe terminy zwrotu, wymiany
    i składania reklamacji w zakresie zakupionych produktów o czas
    zamknięcia sklepów firmowych.

    Szpilki - obcas 8 cm

    Produktów na stronie: 6
    Wyczyść filtry przybliżona wysokość obcasa (cm): 8

    Szpilki 8 cm – wysokość zgodna z dress code`m

    Czy wiedziałaś, że kiedy w pracy obowiązuje Cię dress code, wysokość Twoich butów nie powinna przekraczać 9 cm? Szpilki na obcasie 8 cm będą najbardziej odpowiednim wyborem w momencie kiedy musimy założyć służbowy strój, a nadal chcemy czuć się kobieco, dodając sobie wzrostu. Zagwarantują Ci to wysokiej jakości czółenka i szpilki 8 cm WITTCHEN – w stonowanych kolorach, jak czerń i beż, ale także bardziej odważnych, jak czerwień i błękit. Obok modeli z gładkiej skóry, znajdziesz tu buty zdobione kryształkami czy kokardami.

    Szpilki obcas 8 cm – ulubiona wysokość kobiet

    Dlaczego szpilki 8 cm są najczęściej wybierane przez kobiety? Po pierwsze, mają optymalną wysokość, która będzie komfortowa podczas noszenia zarówno kiedy dużo siedzimy, ale też kiedy będziemy więcej chodzić i stać, np. w pracy czy na imprezie. Po drugie, szpilki na obcasie 8 cm sprawiają, że kobiety zyskują wzrostu bez przerysowanego efekt, wydają się smuklejsze oraz chodzą bardziej wyprostowane. Po trzecie, 8 cm to najpopularniejsza i najbardziej klasyczna propozycja szpilek, które sprawdzą się na każdą okazję.

    Potwierdzamy: szpilki obcas 8 cm to najlepszy przyjaciel każdej kobiety!

    Załaduj więcej produktów
    0
    Zamknij
    Porównaj produkty ()