Szanowni Klienci, w związku z czasowym zamknięciem salonów WITTCHEN w Centrach Handlowych od dnia 7 listopada 2020 r., firma WITTCHEN informuje,
    że wydłuża dotychczasowe terminy zwrotu, wymiany i składania reklamacji w zakresie zakupionych produktów o czas zamknięcia sklepów firmowych.

    Szanowni Klienci, w związku z czasowym zamknięciem salonów WITTCHEN
    w Centrach Handlowych od dnia 7 listopada 2020 r., firma WITTCHEN
    informuje, że wydłuża dotychczasowe terminy zwrotu, wymiany
    i składania reklamacji w zakresie zakupionych produktów o czas
    zamknięcia sklepów firmowych.

    Białe ponczo/poncza damskie

    Produktów na stronie: 1

    Białe ponczo – ciepłe okrycie w jasnym kolorze


    Kobiety pokochały ponczo za jego multifunkcjonalność. Można je nosić warstwowo, otula i ogrzewa w chłodne dni, zatuszuje ewentualne mankamenty sylwetki, a przy tym prezentuje się niezwykle stylowo. Klientki WITTCHEN szczególnie cenią białe ponczo wykonane z najwyższej jakości materiałów i dodatków. Biel o różnych odcieniach idealnie wpisze się w zimowy sezon i nie będzie tak przytłaczająca jak może być czasami czerń. Na wittchen.com w ofercie dostępne są białe poncza wykończone na dole trójkątnie lub w łódeczkę. Fasony zwracają uwagę kontrastowymi nitkami i splotami, posiadają golfy lub kaptury, a także ekstrawaganckie futrzane wykończenia.


    Białe ponczo – z czym nosić


    Pamiętaj, że ponczo jest zawsze oversize`owym elementem garderoby, więc aby zrównoważyć proporcje sylwetki, dobierz do obszernej góry dopasowany dół. Najlepiej sprawdzą się spodnie typu rurki, ponieważ w innym przypadku możemy osiągnąć efekt „namiotu” lub bezkształtnego „worka”. Jeżeli sięgnęłaś po białe ponczo, załóż ciemne spodnie, ponieważ to dodatkowo wyrówna proporcje figury i podzieli ją na dwie części: jasna góra i ciemny dół. Twoim przyjacielem będą również ciemne obcasy, np. czarne botki w szpic.


    outlet
    Kod produktu: 85-9F-201-9
    271,92 zł679,90 zł
    Załaduj więcej produktów
    0
    Zamknij
    Porównaj produkty ()