Szanowni Klienci, w związku z czasowym zamknięciem salonów WITTCHEN w Centrach Handlowych od dnia 28 grudnia 2020 r., firma WITTCHEN informuje,
    że wydłuża dotychczasowe terminy zwrotu, wymiany i składania reklamacji w zakresie zakupionych produktów o czas zamknięcia sklepów firmowych.

    Szanowni Klienci, w związku z czasowym zamknięciem salonów WITTCHEN
    w Centrach Handlowych od dnia 28 grudnia 2020 r., firma WITTCHEN
    informuje, że wydłuża dotychczasowe terminy zwrotu, wymiany
    i składania reklamacji w zakresie zakupionych produktów o czas
    zamknięcia sklepów firmowych.

    kolorowe plecaki damskie

    Produktów na stronie: 1

    Kolorowe plecaki damskie

    Plecaki kojarzą się najczęściej z czasami szkolnymi lub z przeznaczeniem turystycznym. Jednak mogą pełnić również funkcję wygodnej, uniwersalnej w użyciu torebki. Dostępny jest tak szeroki wybór plecaków damskich, że każda klientka może z takiego asortymentu wybrać dla siebie odpowiedni produkt.

    Modna alternatywa dla torebki

    Torebki damskie stanowią dużą grupę asortymentową, w której mieszczą się również plecaki. Od kilku sezonów są one chętnie noszone przez celebrytki czy blogerki do różnych stylizacji jako alternatywa dla torebki damskiej. Plecak nie musi mieć tylko sportowego charakteru. Wystarczy spojrzeć na ofertę e-sklepu WITTCHEN i znajdujące się w niej kolorowe plecaki damskie, aby się o tym przekonać. Skórzane plecaki damskie są wytrzymałe i estetyczne. Można je nosić zamiennie z torebką, uzupełniając swoją stylizację modnym dodatkiem.

    Pakowne i wygodne

    Plecaki damskie mogą przyjmować różne kształty – klasycznych, choć małych plecaków, jak i dużych form, jakie mają worki damskie. Są w stanie pomieścić wiele rzeczy, a dzięki temu, że nosi się je na plecach, nawet przy ciężkim ładunku nie są niewygodne. Kolorowe plecaki damskie będą sprawdzać się dobrze w podróży, a przy tym pozostaną eleganckim uzupełnieniem naszego stroju. Zamiast nosić ze sobą w ręku torebkę typu worek czy inną damską torebkę, możemy założyć na ramiona plecaczek, dzięki czemu będziemy mieli wolne ręce i dużą swobodę poruszania się.

    Załaduj więcej produktów
    0
    Zamknij
    Porównaj produkty ()