WYBIERZ KOLOR SWOJEJ TOREBKI WIECZOROWEJ

    WYBIERZ KOLOR SWOJEJ TOREBKI WIECZOROWEJ

    Szanowni Klienci, w związku z czasowym zamknięciem salonów WITTCHEN w Centrach Handlowych od dnia 20 marca 2021 r., firma WITTCHEN informuje,
    że wydłuża dotychczasowe terminy zwrotu, wymiany i składania reklamacji w zakresie zakupionych produktów o czas zamknięcia sklepów firmowych.

    Szanowni Klienci, w związku z czasowym zamknięciem salonów WITTCHEN
    w Centrach Handlowych od dnia 20 marca 2021 r., firma WITTCHEN
    informuje, że wydłuża dotychczasowe terminy zwrotu, wymiany
    i składania reklamacji w zakresie zakupionych produktów o czas
    zamknięcia sklepów firmowych.

    Żółte i złote torebki wizytowe i wieczorowe damskie

    Produktów na stronie: 5

    Torebki wieczorowe w odcieniach żółci i złota


    Wieczorowa kreacja nie jest kompletna bez odpowiednio dobranej torebki wieczorowej. Wybierając intensywne barwy, takie jak żółty, można być pewnym, że torebka przełamie stonowaną kreację oraz doda jej wyrazu. Niewielka, szykowna kopertówka w kolorze złota natomiast będzie wspaniale współgrać z klasycznymi zestawami utrzymanymi w czerni.


    Kopertówki WITTCHEN na specjalne okazje


    Torebki wieczorowe to kropka nad „i” eleganckich zestawów, dlatego powinna być wybrana rozważnie. W ofercie WITTCHEN można znaleźć kopertówki w różnych rozmiarach, z odpinanym paskiem, do ręki lub na ramię – wszystkie wykonane z największą starannością oraz z materiałów najwyższej jakości. Kopertówki WITTCHEN łączą w sobie nowoczesny design z elegancją i wyrafinowaniem, a wszystko to zgodnie z najnowszymi trendami. Złote wykończenia, minimalizm i wygodne zapięcia to tylko niektóre z zalet tych modeli torebek. Wieczorne wyjście, uroczyste wesele czy bal karnawałowy to wspaniałe okazje, by sięgnąć po torebkę wieczorową WITTCHEN. W damskiej garderobie kopertówka powinna zajmować szczególne miejsce.

    outlet
    Kod produktu: 88-4E-427-G
    254,91 zł479,90 zł
    Załaduj więcej produktów
    0
    Zamknij
    Porównaj produkty ()