Sztyblety męskie czarne

    Produktów na stronie: 8

    Z jeździectwa na salony – sztyblety męskie


    W pokazach mody jesienno-zimowej często możemy zauważyć, że modele noszą oryginalne obuwie męskie. To między innymi buty wzorowane na obuwiu dla osób jeżdżących konno. Od kilku sezonów sztyblety męskie, bo właśnie o takich butach mówimy, cieszą się dużą popularnością. Czy są w stanie wyprzeć z rynku klasyczne trzewiki męskie?


    Sztyblety – co to za buty?


    Bardzo łatwo można wśród obuwia męskiego rozpoznać sztyblety. To bowiem nieco dłuższe buty, sięgające za kostkę lub krótsze buty, przed kostkę, których cholewka ma w środkowej części gumowe wstawki. Buty obowiązkowo muszą mieć niewielki obcas, a przewężenie na podeszwie pierwotnie służyło do wygodniejszego wkładania nogi w strzemiona. Dziś nie ma to już większego znaczenia. Wydaje się, że sztyblety męskie czarne na stałe weszły do kanonu mody męskiej.


    Jakie sztyblety wybrać?


    Jeśli jesteście zwolennikami klasyki, czarne sztyblety męskie spełnią wasze oczekiwania, a przy tym będziecie mogli zaznaczyć swoją znajomość aktualnych trendów w modzie męskiej. W sklepie WITTCHEN znajdziemy zarówno męskie sztyblety czarne, jak i sztyblety damskie.


    outlet
    Kod produktu: 87-M-851-1
    349,90 zł499,90 zł
    Załaduj więcej produktów
    0
    Zamknij
    Porównaj produkty ()