99.9 Wittchen Wittchen Walizki https://static.wittchen.com/files/3d/7954013/5b76d4f0d01cc/56-3S-542-FL/thumbnails/thumbnail.jpg
    0.0 ( 0 opinii)

    Walizka średnia

    Kod produktu: 56-3S-542-FL

    Średnia walizka z kolekcji Linia Flamingi

    Walizka w średnim rozmiarze na czterech kółkach, wykonana z wytrzymałego poliestru z wielobarwnym nadrukiem przedstawiającym typowo letni motyw fauny i flory - egzotyczne liście i flamingi. Model dostępny w niebiesko-pomarańczowym kolorze.
    Nasza rada: flamingi to już kultowy wakacyjny motyw.

    • wyposażona w cztery tulejowane, obrotowe kółka;
    • wysuwany uchwyt, ułatwiający prowadzenie bagażu;
    • zabezpieczenie w postaci zamka szyfrowego uniemożliwiającego osobom niepożądanym dostęp do wnętrza;
    • kieszeń z siatki zamykana na suwak;
    • z przodu dwie kieszenie zamykane na suwak;
    • dwa elastyczne pasy zabezpieczające ubrania.

    Podane wymiary obejmują również elementy wystające, takie jak rączki czy kółka.

    Informacje dodatkowe

    Bagaż MIĘKKI - wytrzymałość i wygoda w jednym. Postaw na komfort!

    Z czego wykonany jest bagaż miękki?

    Bagaż miękki najczęściej wykonany jest z nylonu lub poliestru. Zarówno jeden, jak i drugi materiał należy do grupy włókien syntetycznych i znajduje współcześnie szerokie zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu.

    Dlaczego bagaż miękki?

    Jego największą, ale nie jedyną zaletą jest wysoka wytrzymałość oraz elastyczność. Dodatkowo włókna syntetyczne użyte do produkcji walizek w bardzo małym stopniu chłoną wodę, dzięki czemu zawartość bagażu jest dobrze chroniona nawet podczas deszczu. Poza tym jest lekki, odporny na działanie promieni UV, ścieranie czy działanie substancji chemicznych.

    Dla kogo?

    Wbrew pozorom bagaż miękki posiada całą gamę zalet. Przede wszystkim polecany jest osobom, którym zależy na dokładnej segregacji zawartości – zapewniają je liczne kieszenie, schowki oraz przegrody, które nie występują w walizkach twardych. Większość modeli miękkich wyposażona jest również w dodatkowy suwak, który umożliwia poszerzenie walizki, znacznie zwiększając pojemność. Dzięki wysokiej odporności na zabrudzenia czy plamy bagaż jest również niezwykle łatwy w utrzymaniu. Miękki model walizki to doskonały wybór dla osób ceniących sobie trwałość, pojemność oraz komfort.

    WALIZKI MIĘKKIE WITTCHEN - POŁĄCZENIE KOMFORTU I TRWAŁOŚCI

    walizka 56-3T-721-95 walizka 56-3T-721-95

    Zamknij
    Porównaj produkty ()