Buty na obcasie 12 cm

    Produktów na stronie: 1
    Wyczyść filtry przybliżona wysokość obcasa (cm): 12

    Jak nosić buty – obcas 12 cm?

    Szpilki, jak określane są buty na wysokich obcasach, są nieodzownym atrybutem dla wielu kobiet. W takim obuwiu można poczuć się niesamowicie wprost kobieco i seksownie. Jednocześnie chodzenie w butach na obcasie liczącym kilkanaście centymetrów to prawdziwa sztuka!

    Jak nosić buty na obcasie wygodnie?

    Szpilka szpilce nie jest równa. Jeśli przyjmiemy, że buty – obcas 12 cm to nie tylko obuwie z superostrą szpilką, ale i na kwadratowych czy prostokątnych obcasach, dobrze wyważonych względem nogi kobiety, to znaczy, że wcale nie musi ono wywoływać dyskomfortu przy chodzeniu. Wysokie obcasy będą wygodne, gdy będą odpowiednio szerokie. Podobnie jest w przypadku koturnów, nawet jeśli liczą sobie 12 cm wysokości.

    Jeśli jednak niestraszna nam niewygoda, możemy wybrać buty – obcas 12 cm spośród modeli obuwia z cienkim obcasem. Będą wyglądały zabójczo niezależnie od tego, do jakiej stylizacji je dobierzemy.

    Kupuj buty wysokiej jakości!

    Co innego jest nosić buty na wysokim obcasie wykonane z niskiej jakości materiałów, a co innego nosić buty skórzane, których cholewka dopasowuje się idealnie do kształtu stopy. Takie buty znajdziemy w sklepie internetowym WITTCHEN.

    Załaduj więcej produktów
    0
    Zamknij
    Porównaj produkty ()