Szanowni Klienci, w związku z czasowym zamknięciem salonów WITTCHEN w Centrach Handlowych od dnia 28 grudnia 2020 r., firma WITTCHEN informuje,
    że wydłuża dotychczasowe terminy zwrotu, wymiany i składania reklamacji w zakresie zakupionych produktów o czas zamknięcia sklepów firmowych.

    Szanowni Klienci, w związku z czasowym zamknięciem salonów WITTCHEN
    w Centrach Handlowych od dnia 28 grudnia 2020 r., firma WITTCHEN
    informuje, że wydłuża dotychczasowe terminy zwrotu, wymiany
    i składania reklamacji w zakresie zakupionych produktów o czas
    zamknięcia sklepów firmowych.

    Sztyblety męskie granatowe/niebieskie

    Produktów na stronie: 1

    Niestandardowe sztyblety męskie granatowe


    Kto powiedział, że buty męskie muszą być jedynie czarne? Owszem, kolor czarny pasuje do wielu różnych stylizacji, zarówno codziennych, jak i eleganckich, jeśli chodzi o dobór męskiego obuwia, ale nie jest on jedynym słusznym wyborem. Panowie mogą zdecydować się także na buty w kolorze granatowym, a ich przykładem niech będą sztyblety męskie granatowe. Co to za buty?


    Wygoda i klasa


    Sztyblety męskie to obuwie wzorowane na butach do jazdy konnej. Mogą mieć cholewkę krótką, sięgającą przed kostkę, jak i nieco dłuższą, za kostkę – w takiej wersji są butami spełniającymi wymagania panów w zakresie obuwia na zimę. Sztyblety mają charakterystyczną, gumową wstawkę w cholewce. Znajduje się ona tam nieprzypadkowo, ponieważ dzięki niej buty lepiej dopasowują się do nogi. Takie buty męskie są bardzo dobrym wyborem dla eleganckich panów. Zamiast nosić półbuty męskie, mogą oni na sezon jesienno-zimowy wybrać nieco wyższe obuwie – sztyblety.


    Kolor granatowy – czy to dobry wybór?


    W sklepie internetowym WITTCHEN można znaleźć w kategorii obuwie męskie m.in. sztyblety męskie granatowe. To propozycja dla panów, którzy lubią się wyróżniać, w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Takie buty są równie eleganckie jak buty czarne, a ich szczególny kolor powoduje, że będą pasować np. do granatowych eleganckich spodni czy do jeansów.


    Załaduj więcej produktów
    0
    Zamknij
    Porównaj produkty ()