Damskie czapki zimowe - białe

    Produktów na stronie: 1

    Biała czapka – do jakich stylizacji?


    Biel jest tak samo elegancka jak czerń. To kolory uniwersalne, ponadczasowe, które pasują na wiele różnych okazji. Może wydawać się, że na zimę czy jesień lepiej jest nosić się w ciemnych kolorach, ale skoro zima ma być białą porą roku, to współgrać będą z nią białe czapki zimowe. Ich szeroki wybór sprawia, że można zdecydować się na ciekawą propozycję nakrycia głowy w tym kolorze.


    Do stylizacji codziennych i eleganckich


    Jeśli chcemy mieć czapkę damską o uniwersalnym zastosowaniu, dobrym pomysłem będzie wybór białej czapki. Co prawda jest ona narażona bardziej na zabrudzenia niż czapki w innych kolorach, ale za to będzie znakomicie współgrała z resztą elementów codziennych i eleganckich stylizacji. Można ją nosić do puchowych kurtek, ale białe czapki zimowe założymy także z powodzeniem do płaszczy, na oficjalne spotkania. Płaszcze damskie w dowolnym kolorze zestawione z białą czapką i być może pasującym, białym szalem dadzą nam elegancką stylizację na oficjalne spotkania, np. biznesowe.


    Na zimę białe czapki i nie tylko


    Białe czapki zimowe w sklepie internetowym WITTCHEN znajdują się w tej samej kategorii co między innymi gustowne, białe nauszniki. Mogą być one alternatywą dla klasycznej czapki.


    outlet
    Kod produktu: 89-HF-201-7
    69,90 zł139,90 zł
    Załaduj więcej produktów
    0
    Zamknij
    Porównaj produkty ()