Szanowni Klienci, w związku z czasowym zamknięciem salonów WITTCHEN w Centrach Handlowych od dnia 7 listopada 2020 r., firma WITTCHEN informuje,
    że wydłuża dotychczasowe terminy zwrotu, wymiany i składania reklamacji w zakresie zakupionych produktów o czas zamknięcia sklepów firmowych.

    Szanowni Klienci, w związku z czasowym zamknięciem salonów WITTCHEN
    w Centrach Handlowych od dnia 7 listopada 2020 r., firma WITTCHEN
    informuje, że wydłuża dotychczasowe terminy zwrotu, wymiany
    i składania reklamacji w zakresie zakupionych produktów o czas
    zamknięcia sklepów firmowych.

    Zielone czapki damskie

    Produktów na stronie: 1

    Zielone czapki damskie – dla kogo będą dobrym wyborem?


    Na sezon jesienno-zimowy zwykle potrzebujemy ciepłych czapek, które będą chroniły przed niepogodą, głównie przed chłodem i porywistymi podmuchami wiatru. Warto, aby czapki damskie nie tylko spełniały swoje podstawowe funkcje, ale też żeby były po prostu estetyczne. Sprawdźmy, w jakich sytuacjach i dla kogo odpowiednie będą zielone czapki damskie.


    Komu pasują zielone czapki?


    W sklepie internetowym WITTCHEN mamy szeroki wybór czapek na jesień i zimę dla pań. Są wśród nich również zielone czapki damskie, a także rękawiczki damskie oraz inne akcesoria zimowe w tym kolorze. Warto wiedzieć, dla kogo się one najbardziej nadają. Zielony jest kolorem przeznaczonym w szczególności dla osób o tzw. jesiennym typie urody, czyli m.in. dla pań o rudym kolorze włosów i jasnej cerze, jak i brunetek. Zielone czapki zimowe będą wyglądać rewelacyjnie na tle kasztanowych włosów w parze z zielonymi oczami.


    Jaki odcień zieleni?


    Zielone czapki damskie występują w sklepach w wielu różnych odcieniach – od pistacji po głęboką, szmaragdową zieleń. Każda kobieta może więc wybrać taki kolor, jaki będzie najlepiej pasować do prezentowanego typu urody i zgadzać się z indywidualnymi preferencjami.


    Załaduj więcej produktów
    0
    Zamknij
    Porównaj produkty ()