Zielone czapki damskie

    Produktów na stronie: 2

    Zielone czapki damskie – dla kogo będą dobrym wyborem?


    Na sezon jesienno-zimowy zwykle potrzebujemy ciepłych czapek, które będą chroniły przed niepogodą, głównie przed chłodem i porywistymi podmuchami wiatru. Warto, aby czapki damskie nie tylko spełniały swoje podstawowe funkcje, ale też żeby były po prostu estetyczne. Sprawdźmy, w jakich sytuacjach i dla kogo odpowiednie będą zielone czapki damskie.


    Komu pasują zielone czapki?


    W sklepie internetowym WITTCHEN mamy szeroki wybór czapek na jesień i zimę dla pań. Są wśród nich również zielone czapki damskie, a także rękawiczki damskie oraz inne akcesoria zimowe w tym kolorze. Warto wiedzieć, dla kogo się one najbardziej nadają. Zielony jest kolorem przeznaczonym w szczególności dla osób o tzw. jesiennym typie urody, czyli m.in. dla pań o rudym kolorze włosów i jasnej cerze, jak i brunetek. Zielone czapki zimowe będą wyglądać rewelacyjnie na tle kasztanowych włosów w parze z zielonymi oczami.


    Jaki odcień zieleni?


    Zielone czapki damskie występują w sklepach w wielu różnych odcieniach – od pistacji po głęboką, szmaragdową zieleń. Każda kobieta może więc wybrać taki kolor, jaki będzie najlepiej pasować do prezentowanego typu urody i zgadzać się z indywidualnymi preferencjami.


    outlet
    Kod produktu: 85-7D-X03-X1
    139,90 zł279,90 zł
    Załaduj więcej produktów
    0
    Zamknij
    Porównaj produkty ()