Różowe czapki damskie

    Produktów na stronie: 2

    Różowe komplety na zimę – czapki i szaliki


    Róż jest kolorem niosącym ze sobą pozytywne emocje. Przy budowaniu stylizacji, także jesiennych czy zimowych, kobiety mogą śmiało wybierać dodatki w kolorze różowym. Jeśli mamy takie życzenie, kurtki damskie czy spodnie i żakiety także mogą być utrzymane w kolorze różowym, w ramach trendu total look. Polega on na dobieraniu w stylizacji ubrań w tym samym kolorze, różniącym się jedynie odcieniem. Jednakże różowe czapki damskie i szale można zestawiać na zasadzie kontrastu z okryciami wierzchnimi. Jak?


    Do ciemnych kolorów


    Różowe czapki zimowe w parze z szalem i rękawiczkami w tym samym odcieniu będą doskonale się prezentować z czarnym, klasycznym płaszczem, granatową kurtką, a nawet z szarościami. Kurtki damskie w kolorze stalowym zyskają zupełnie inny wymiar, jeśli skontrastujemy je z różowymi dodatkami. Łącznie stworzą miłą dla oka kompozycję, w której będziemy chciały się prezentować przez całą zimę.


    Do jasnych kolorów


    Wiemy już, że różowe czapki damskie, których przykłady znajdziemy w sklepie internetowym WITTCHEN, dobrze wyglądają na tle ciemniejszych okryć wierzchnich, ale można je dobrać także do pastelowych niebieskich kurtek, do jasnoszarych płaszczy czy nawet białych kożuchów.


    Załaduj więcej produktów
    0
    Zamknij
    Porównaj produkty ()