Czapki damskie - wełniane

    Produktów na stronie: 9

    Wełniane czapki damskie dla ochrony przed mrozem


    Nieodłącznym atrybutem i dodatkiem do zimowej garderoby jest czapka. Panie mogą wybierać spośród wielu ciekawych propozycji czapek, różniących się pomiędzy sobą kolorem, wzorem, fasonem i materiałem. Dla zapewnienia maksimum komfortu termicznego warto wybrać wełniane czapki damskie.


    Dlaczego wełna?


    Trzeba podkreślić, że wełna jest naturalnym włóknem, pozyskiwanym z runa owiec i innych zwierząt. Ma doskonałe właściwości termoizolacyjne, dlatego w wełnianej czapce będzie nam po prostu ciepło, a także antystatyczne i antyalergiczne. Nie uczula, a przy tym wygląda bardzo dobrze.


    Urocze stylizacje z wełnianymi czapkami


    Przeglądając ofertę na czapki damskie wełniane w sklepie internetowym WITTCHEN, można odnieść słuszne wrażenie, że czapki tego typu nie muszą przypominać tylko czapek na narty czy snowboard. Mogą to być urocze, przylegające do skóry głowy modele, zdobione misternie zrobionymi kwiatami i innymi akcentami dekoracyjnymi. Takie czapki zimowe wełniane można wykorzystywać podczas wyjazdów w góry, razem z grubym szalikiem. Przydadzą się też wełniane rękawiczki.


    outlet
    Kod produktu: 85-7D-W02-X1
    279,90 zł399,90 zł
    Załaduj więcej produktów
    0
    Zamknij
    Porównaj produkty ()