Szanowni Państwo, w związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego, czego skutkiem jest zamknięcie Centrów Handlowych od dnia 14 marca 2020 r., firma WITTCHEN informuje,
    że wydłuża dotychczasowe terminy zwrotu, wymiany i składania reklamacji w zakresie zakupionych produktów o czas zamknięcia salonów WITTCHEN w Centrach Handlowych.

    Zielone paski damskie

    Zielone paski damskie – akcent kolorystyczny do stroju


    Jeśli kupujemy paski damskie, najczęściej mają one kolor czarny lub brązowy. Nie są to jednak jedyne alternatywy, z których możemy wybierać. Paski mogą mieć różną kolorystykę i dzięki nim możemy wprowadzić do stroju ciekawy akcent. Razem z torebkami czy innymi dodatkami do stroju mogą stworzyć kompozycję idealną. Sprawdźmy, jak wykorzystywać w takim razie zielone paski damskie.


    Zieleń – kolor nadziei


    Z czym kojarzy się wam kolor zielony? Mówi się, że jest to kolor nadziei, ale przede wszystkim to barwa korzystnie wpływająca na narząd wzroku. Kiedy patrzymy na kolor zielony, nasze oczy się nie męczą.


    Istnieje wiele różnych odcieni koloru zielonego – od pistacjowego i miętowego po butelkową i szmaragdową zieleń. Jest więc z czego wybierać. Dodatki do stroju dla pań w tym kolorze mogą stanowić ciekawą odmianę w przypadku standardowych elementów takich jak torebki damskie czy paski.


    Kolorowe, zielone paski


    Do czarnych spodni, do spódnic, tunik i sukienek – słowem do wszystkiego można nosić zielone paski damskie, w tym te, które dostępne są na stronie sklepu internetowego WITTCHEN. Szmaragdowo zielone paski o głębokim kolorze będzie można dobrać nawet do kreacji wieczorowych.


    outlet
    Kod produktu: 87-8D-311-Z
    89,90 zł169,90 zł
    Załaduj więcej produktów
    0
    Zamknij
    Porównaj produkty ()