kiermasz bagażowy kiermasz bagażowy

    Klapki i sandały na obcasie 10 cm

    Produktów na stronie: 6
    Wyczyść filtry przybliżona wysokość obcasa (cm): 10

    Dla kogo sandałki na wysokich obcasach

    Jeśli nieraz z zazdrością spoglądałyście na panie noszące sandały na niebotycznych obcasach, musicie wiedzieć, że takie buty to nie tylko seksowny element stroju, ale i sposób na wyszczuplenie nóg i dodanie sobie animuszu. Sandały na obcasie 10 cm są seksownymi butami, które jednak nie są przeznaczone dla każdego.

    Najpierw nauka chodzenia

    Buty damskie na obcasie pozwalają na wyszczuplenie nóg i wydłużenie ich. To sposób, aby przyciągać męskie spojrzenia w każdej sytuacji. Jednak trzeba wiedzieć, że poruszanie się w takim obuwiu jest prawdziwą sztuką. Warto ją szlifować przez co najmniej kilka dni, zanim pokażemy się w takim obuwiu w miejscu publicznym. Trzeba stawiać stopy z wdziękiem godnym baletnicy.

    Wygodny wysoki obcas

    Asortyment butów letnich w sklepie internetowym WITTCHEN dowodzi, że sandały na obcasie 10 cm mogą być tak samo wygodne jak sandały na obcasie 4 cm. Jak to możliwe? Wszystko zależy od wyważenia obcasa i właściwego jego umieszczenia w tylnej części podeszwy. Dobre wsparcie dla pięty sprawi, że noga mniej się będzie męczyła w takich butach.

    Załaduj więcej produktów
    0
    Zamknij
    Porównaj produkty ()